2726
عنوان

بنظر شما دلیل دروغاش چیه ؟

624 بازدید | 36 پست

دوستانی که منو میشناسن میدونن ازدواج دوممه و از شوهرم بزرگترم و از ازدواج قبلیمم یه پسر دارم و الان زندگی ارومی داریم . با یکی از خاله های همسرم سالها قبل از ازدواجم دوست بودم و هر روز چند ساعت باهم چت میکردیم و درددل میکردیم اونم دو سال پیش بخاطر اعتیاد از شوهرش جدا شد . تا اینکه شش ماه پیش ازدواج مجدد کرد تقریبا شبیه خودم از شوهرش بزرگتره و شوهرش مجرد بود و شوهرش هم همکار شوهرمه و مغازه هاشون نزدیک همه . ازدواج اونا کاملا سنتی و فامیلی بود و خودم همفکر اصلیش بودم تا جواب مثبت داد . یه مدته از زبون شوهرش اخبار دروغ راجع به کار شوهرم بهم میرسوند و چون شوهرم منو از مشکلات کاریش دور نگه میداره واقعا نگران میشدم تا اینکه یکی یکی خبرها مشخص شد دروغ بودن . الانم یه مدته گیر داده به اینکه شوهرم با افراد ناباب میچرخه و شوهر خودش خیلی سر به راه و ارومه و ... . منم طبق تجربه قبلی به حرفاش اکتفا نمیکردم و با یکم پرس و جو میفهمم باز حرفاش الکیه . بنظرتون دلیل این کاراش چیه ؟ خودم واقعا متعجبم حدود ۶_۷ ساله که میشناسمش همه زندگیشو بهم میگه و الان نمیفهمم این اخبار رو خودش درمیاره یا واقعا شوهرش بهش چرت پرت میگه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه واقعا شناخت داری شاید حسادت شوهرشه

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

یا شوهره میخواد خودشو تو چشم زنش کنه و خبر نداره بهت همه چیو میگه یام بهت حسودیش میشه

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
حسودیش میشه بهت دوری کن ازش

تو جریان ازدواجمون واقعا خوشحال بود و برام لباس دوخت و ...

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
یا شوهره میخواد خودشو تو چشم زنش کنه و خبر نداره بهت همه چیو میگه یام بهت حسودیش میشه

بنظرم شوهره داره موش میدوونه

2706