2726

۳ روز مونده پریود شم ، از صبح لک بینی دارم و علایم پریود مثل کمردرد و درد وحشتناکه سینه و بداخلاقی 😩🤪 

بی بی چک زدم ی هاله کم رنگ تو قسمت T انداخت 

پریود منظم دارم و ۲ ماهه تو اقدامم 

یعنی درصد احتمال داره + باشه 🤔 

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور 🥰🥰

مثبته.مبارکه

منتظر سابق هستم.یک شب فکنم نی نی یار با شوهرش دعواش شده بود،مدام تاپیک می ترکوند و کابری لغو می کرد.منم به خاطر یک پست چند کلمه ای که شاید یکم بوی سیاسی بودن می داد،لغو کاربری شدم.اونجا بود که جواب سوالمو گرفتم که می گفتم اینایی که لغو کاربری میشن مگه چکار می کنن و چی میگن....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم ۳ روز به پریود همینطور بود

صبح برو از بده تا به تعطیلی نخوردی چون لکه بینی داری اگه باردار باشی باید بری دکتر شیاف بهت بده

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

مثبته مباركه

دخترم ماهورای مامانش خدای روی زمینمه چشامه.قلبمه😘💋شـما زشت نیستید، شـما فقط پول ندارید! پولدار بودن خوشگلتون میکنه حتی اگر احمدینژادباشید😑 این موادی تو شامپو بچه میریزن ک چشمو نسوزونه چیه؟خب تو شامپو ماهم بریزین مگه چشم ما چشم خره😐 _از کسایی که خوراکیاموبهشون تعارف میکنم اونام برمیدارن متنفرم  من چاق نیستم فقط شکمم سه بعدیه دوست عزیز اگه با نظرات من حال نمیکنی میتونی سرتو بکوبونی به دیوار تا اروم بشی  ما از خونه تکونیی عید فرار میکردیم گیر بشور بسابای کرونا افتادیم  
خوش بحالت😔 من همیشه دوست داشتم بدون اینکه برم دکتر مامان شم‌‌..ولی...خیلی از شوهرم خجالت میکشم

خجالت نکش عزیزم شوهرتم درک میکنه

انشالله به زودی باردار بشی😍

خجالت نکش عزیزم شوهرتم درک میکنه انشالله به زودی باردار بشی😍

آخه دکترم داره میگه کم کم باید فکر آی یو آی باشیم..منم بدم میاد احساس ضعیف بودن میکنم...😞خدا منو نمی بینه...تازه این ماه یه کیست سه سانتی هم اضافه شد به دردام

خدایاااااا مرسییییییییی😍
آخه دکترم داره میگه کم کم باید فکر آی یو آی باشیم..منم بدم میاد احساس ضعیف بودن میکنم...😞خدا منو نم ...

عزیزم من ۶ سال از این دکتر به اون دکتر رفتم، اینو بدون زحمتی که میکشی یه پایان خوش داره😍

ای یو ای سخت نیست من انجام دادم مثل معاینه است

2706