2737
2734
عنوان

کی ایمپلنت انجام داده

14456 بازدید | 40 پست

سلام دوستان ،من ۹ روزه جراحی ایمپلنت دندون ۲ و ۳ رو انجام دادم ؛میخوام ببینم کسی ایمپلنت دندون جلو رو کرده ؟؟؟دندون موقتو بعد چندروز براش گذاشتن

خداجونم امیدم رو نا امید نکن  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی طول میکشه تا دندون بزارن، اول که جراحی میکنن و میکشن بعد از حدود ۳ماه میرن تا پیچ بزارن تو لثه، بعد دوباره یه دوماهی باید صبرکنی تا بری برا دندون گذاشتن که اونم دوهفته طول میکشه 

2731
خیلی طول میکشه تا دندون بزارن، اول که جراحی میکنن و میکشن بعد از حدود ۳ماه میرن تا پیچ بزارن تو لثه، ...

خب پیچ رو تو همون جراحی میذارن دیگه

هنوز جراحی نکردی؟

ایمپلت گذاشتم بعد سه ماه که رفتم دندونو بزارم گف بافت لثه ایمپلنتو قبول نکرده 

مجبور بودم شدم بِکِشمش

گف بعد عید دوباره باید ایمپلت كني 

خیلي دلم سوخت 2/500م پول دادم اخرشم هیچي به هیچي 

2738
ایمپلت گذاشتم بعد سه ماه که رفتم دندونو بزارم گف بافت لثه ایمپلنتو قبول نکرده  مجبور بودم شدم ...

حالا من عجله دارم که فردا واسم قالب گیری کنه دندونو قبل عید بذاره واسم ،کدوم دندونتون بود؛تو جراحی واستون پودر استخون استفاده کرده بود؟

جراحی کشیدن دندون یا جراحی پیچ گذاشتن؟ 

گذاشتن پیچ؛آخه دندون من چندسال پیچ شکسته بود از بیخ ،بریج گذاشته بودم ؛رفتم جراحی ایمپلنت کردم

آهان، از پیچ گذاشتن باید ۲ماه بگذره بعد میرن سراغ دندون

دکترم قول داده بود واسم موقت میذاره،حتی تو نت سرچ کردم نوشته واسه دندونای جلو دندون موقت میذارن ؛اگه بدون دندون باشم تو خونه خودمو حبس میکنم

یعنی لثت ورم کرده بود؟ درد داشتی یا نشونه ای؟ 

نه عزیزم 

وقتي میخواي دندونو بزاري روي پیچ،روش یه چیز فلزي بستن موقع جراحی،باید اونو باز کنن تا بتونن دندونو بزارن 

اگر موقع باز کردن این درد داشته باشي یا اصلا نشه بازش کرد يعني لثه ایمپلنتو قبول نکرده باید کلا جراحي بشه درش بیاري

2706