2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببر بیمارستان بهرامی برای کودکانه، کلینیک فوق تخصصی داره پزشکای خوب و دقیقی داره

کلینیکش از ساعت 3فوق تخصص داره تلفنی ام میتونی نوبت بگیری

بلا از عزیزت دور باشه انشاالله 

2728

سلام

وقت شما بخیر خانوم

بچه ی منم همین وضعیت مشابه فرزند شما رو داره ومرتب سرش میوفته کرمانشاه هم تحت نظر دکتر صدیقی بوده و بستری هم شده یه مدت کنترل شد وتعداد سر افتادنش پایین اومد ولی الان روز به روز داره بیشتر میشه شما با فرزندتون چیکار کردین الان چه وضعیتی داره کنترل شده تشنج بچتون  تو روخدا اگه پیاممو خوندین بهم کمک کنین مشکلی که شما اونوقتا داشتین من الان دارم .اگه ممکنه یه شماره بهم بدین باهاتون تماس بگیرم راهنمایی بگیرم خدا خیرتون بده

سلام، خانم دكتر جبلي فوق تخصص مغز و اعصاب كودكان هستن، كارشون هم عاليه، من خودم دخترمو پيش ايشون ميبرم خيلي هم راضيم، بسيار دكتر با اخلاق و تو كارشون هم تخصص دارند، مطبشون توي شريعتي بالاتر از مترو ساختمان پزشكان مينا بلوك شرقي طبقه سوم،در حال حاضر هم مطبشون باز هست، شماره مطبشون رو ميزارم براتون 09905290227

با سلام مامان عزیز

پژوهشی درباره سلامت خواب نوزادان و مادران در حال انجام هست که پرسشنامه ی آن باید توسط مادران دارای کودک ۰ تا ۳ ساله تکمیل بشه 

برروی لینک پرسشنامه بزنید و تکمیلش کنید.

برای سایر مادران هم بفرستید تا بقیه هم استفاده کنند 

لینک پرسشنامه سلامت خواب نوزادان و مادران