2737
2734
عنوان

تعبیر خواب لطفا

34 بازدید | 5 پست

سلام خانوما کسی تعبیر خواب میدونه 

خانومی از همسرش جدا شده و الان چند سالیه میگذره و هیچ فکری هم بهش نکرده و خوابیده 

تو خواب دیده که رفته محل قدیمشون توی مسجدی که خانواده همسر سابقش اینا کلا اونجا بودن 

و خیلی ناراحت بوده بابت رفتن 

بعدش پدر و مادرو برادر این خانوم اصرار دارن که بریم خونه پدر بزرگ و مادربزرگ همسر سابقت تسلیت بگیم ...

خانوم تو خواب همش توجیه میکرده میگفته دلیل نداره برید ؟هی اونا اصرار میکردن و برادرش میگفته حالا بعد سه سال چه ایرادی داره ؟

خانوم گفته اخه به من چه چرا باید ما بریم 

من نمیام و من فراموشش کردم 

حالا اصلا دلیلی نداره برم ببینمش ...و کلی حرص خورده تو خواب 

تعبیر داره ؟

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "

اهان راستی این بین توی مسجد کیف مادربزرگ خانومو میدزدن ..خانوم میگه دزد و میدوه دنبالش 

اخر میگه محتویات کیفو بده پول بگیر جاش 

گفته چه ثدر میشه گفته ۲۵۰ هزار 

خانوم هم محتویات رو میگی ۱۰ ریالی میده بهش میگه این پولا خوردن نداره

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا' شاید اونا کنتظر بودن ای بره تسلیت اسمشو بردن یا پدر و مادر خودش گفتن بریم اینم خوابشو دیده

اخه اصلا نمیدونه چه خبره که فقط کلی حرص خورده تو خواب که من دارم فراموش میکنم اونا خیلی طبیعی برخورد میکردن 

2731