1147
1273

شوهر من فقط وقتی گرسنست دلش ضعف میره😐

این ازمن😂😂

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود😍💟..گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود😔..گه جور میشود خود آن بی مقدمه💙..گه با دو صد مقدمه ناجور میشود..گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است🙇..گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود☺..گاهی گدای گدایی و بخت با تو یار نیست😓😟..گاهی تمام شهر گدای تو میشود..گاهی برای خنده دلم تنگ میشود❣😢گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود😥..گاهی تمام آبی این آسمان ما☁یکباره تیره گشته و بی رنگ میشود🌆😢..گاهی نفس به تیزی شمشیر میشود❤..از هرچه زندگیست دلت سیر میشود❤..گویی به خواب بود جوانی مان گذشت..گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود🕛❣

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1279

خانم هایی ک

کمتر گلایه می کنن ؛ بیشتر تعریف و تمجید و تشویق  و تلقین میکنن  ؛ 

اول دوست همسرشونن  بعد همسرش 

اغلب پیش چشم همسرشون  محبوب ن ...

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1307
شوهر من فقط وقتی گرسنست دلش ضعف میره😐 این ازمن😂😂

همه مردا همينن🤣🤣🤣

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر تولد يه سالگي پسره خوشگلمه❤️💙💛

هیچکار😊😊😊

بطور خودکار ضعف میره😁

بعضیا جوری رنگ عوض میکنن که بخاطر نقض قانون کپی رایت افتاب پرست ازشون شکایت میکنه😏(خطاب به اونایی که تو تاپیکام قربون صدقه میرن و پشت سرم پستهای منفی علیه منو لایک میکنن )
1226

عصبیم میکنه ولجم درمیاره😐بعدش میخنده میگه خیلی خوشگل میشی توعصبانیت

(سم۲۱۳)هستم.خدایاشکرت بخاطر خانواده سه نفره خوشبختمون😍فکرش نمیکردم زندگی اینقدر شیرین بشه بخاطر یه موجودکوچولو ۵۰ سانتی😍
1280