2726
عنوان

خانواده بی ملاحظه شوهر

462 بازدید | 24 پست

سلام خانوما.من چند ساله بخاطر کار و حاملگی و بچه کوچیک ۳ ساله نرفتم شهرستان واسه عید.منو شوهرم کرجیم خونواده جفتمون یه شهرستانن.امسال عید تصمیم گرفتیم که بعد چند سال امسال عیدو بریم پیش خونواده هامون .از طرفی چون خونه خریدیم و کلی فشار مالی رومونه میخواستیم بجا اینکه وایسیم خونه و کلی خرج خرید کنیم بریم پیش خونواده هامون.یهو میبینم امروز مادر شوهرم زنگ زده به شوهرم میگه ما عیدو میایم اونجا😲خودشون میدونن ما الان دستمون کاملا خالیه و واقعا آه در بساط نداریم دیروزم واسه یه سری کارای خونه جدید ۲ تومن لازم داشتیم شوهرم بهشون گفته بود گفتن نداریم ولی میدونیم که دروغ گفتن اوضاعشون هم خیلی عالی و خوبه .خیلی ناراحتم و کلافه 

شمایی که پست منو میخونین الهی که هرچی دلتون میخواد خدا بهتون بده برای حاجت دل منم یه صلوات بدین اگه دوس داشتین 😊

حب بگو ما میخوایم بیایم

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ای وای چرا شوهرت نگفت ما وسایلامونو پس جمع کردیمو فردا راهی میشیم؟

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!
حب بگو ما میخوایم بیایم

شوهرم پیچوند به من گفت بزار بمونیم که تو این چند روز تعطیلی کارای خونه جدیدو جلو بندازم اما دروغ میگه میدونم توانایی نه گفتنو نداره

شمایی که پست منو میخونین الهی که هرچی دلتون میخواد خدا بهتون بده برای حاجت دل منم یه صلوات بدین اگه دوس داشتین 😊
خب چرا شوهرت بهش نگفته که ما برنامه ریختیم که خودمون بیایم

گفت که بهشون گفتم میخوایم بیایم ولی دروغ میگه میدونم جراتشو نداشته بگه

ای وای چرا شوهرت نگفت ما وسایلامونو پس جمع کردیمو فردا راهی میشیم؟

بخدا خودم کلافه م خیلی بعد دیدن من اصلا زنگ و پی ام ندادم خواهرش که همسن منه تازه نامزدیشم بهم خورد زنگ زده میگه اره امسال داریم میایم اونجا گفتم خوش اومدین میگه مامان کلی طلا خریده که بخاطر نامزدی ناراحت نشم و خودشم لباسشویی خریده خیلی ناراحت شدم از دستشون اگه خریدن چرا به ما کمک نکردن

2706