2737
2734

پسرم ۴ماهشه یکماهه پروتیین گاوی مصرف نکردم ازامروزدوباره شروع کردم چندنقطه خون تو پی پیش دیدم،البته وقتی رژیمم داشتم یکی ودوباریک نقطه دیدم،خسته شدم ازرژیم،اصلانمیدونم چی بخورم

منم چهار ماه رژیم داشتم خیلی سخت بود ولی به خاطر دخترم تحمل کردم

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین شیر و گوشت گوساله و پنیر و خامه و دوغ و بستنی نخور... من حتی بیسکویت هم که توش شیر بود نمیخوردم 

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

بزرگ بشه حساسیت توش میمونه به مدلای مختلف تازه اگه خدای نکرده کم خونی نگیره باور کن هیچ کس با چند ماه رژیم طوریش نشده اگه واقعا سختته که خوب حقم داری شیرخشک بده خودم دوتا بچه الرژیک بزرگ کردم سر هر کدوم یک سال و خورده ای رژیم داشتم

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
2738