2410
2553
عنوان

بنظرتون برخوردم درست بود؟؟ 🙄🙄

286 بازدید | 20 پست

یکی از دوستای نامزدمو که پسر خالشم میشه چند وقت پیش با یه خانوم در حال فرار گرفتن حالا جریان اون بماند که پسره چند وقت زندان بود بعدم زنش به خاطر سه تا بچش که اخری ده روزه بود دوباره برگشت سر خونه زندگیش اینم رفت جای دور کار... بعد 5 یا 6 ماه از کار برگشته زنگ زده نامزدم که بیا خونمون... همون اوایل که شنیدم این اتفاق افتاده به نامزدم گفتم نمیخام دیگه باهاش بگردی ولی دیشب هر چی گفتم نرو باز رفت گفت زنگ زده زشته منم لجم گرفت وقتی اومد بش گفتم از خاطراتش میگفت یادتون داد؟ بعدم گفتم منم از این به بعد با هر دوستیم بخام میگردم توعم حق دخالت نداری... گفتم اگه نخای جایی بیای یا کاری کنی واسه  من خوب بلدی بهونه و دروغ جور کنی  ولی واسه دوستت نمیتونی اونم چه دوستی!!!بعدم گفتم هر وقت شمارشو حذفیدی و باهاش قطع ارتباط کردی به من زنگ بزن😤😤😤

😈😈...Well Well

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

قبول نکنه خوشحال شی.مطمئن باش صوری هم که قبول کنه باطنی میره 

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
2720

خوبكاري كردي زياده روي هم نكردي دمت گرمم

خسته شديم انقد توو ني ني سايت زناي ضعيف توو سري خور ديديم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

راهتو اشتباه رفتی بیشترلج میکنه 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

پسرخاله شه فقط كه دوستش نيست كه بتونه راحت كات كنه

بعدم اين دوست لو رفته و شما شناختيش مردا دورشون پره از اين آدما. به جاى اينكه توقع قطع رابطه داشته باشي كه خيلى سخته، با سياست روابطشون رو محدود و كم كن. 

2714
راهتو اشتباه رفتی بیشترلج میکنه 

بیخود میکنه قبلا سر مساعلی خواستم بهم بزنم ولی گریه کرد نذاشت میترسه بهونه کنم بهم بزنم تو این موقعیت میتونم یه کاری کنم دیگه😑😑

😈😈...Well Well
ینی چی باطنی میره؟؟ 

بهت میگه باشه قبول ولی میره کار خوش رو پنهان انجام میده

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.

کارت درست بود منم بودم همین کارو میکردم حالا اگه ما بودیم مردا خو با تهدید یه کاری میکردن دیگه حتی اسم طرف رو هم نیاریم اما الان خودشون هرکاری بخوان میکنن کسی هم نمیتونه بهشون چیزی بگه خوب کردی

🎉🎉🎉🎉
2706