2737
2739
عنوان

خانومایی که واسه سقط مکرر پیش دکتر پاکروش رفتن میشه بیاین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4693 بازدید | 59 پست
عزیزم تو بارداری هم زیر نظر پاکروشی؟دارو چی بهت داد؟

فقط ي چيزي

رفتي پيشش اصلا بهش شك نداشته باش

اعتماد كامل داشته باش

خيليها ميگن دكتر پولكيه من اصلا قبول ندارم به نظرم خيلي دكتر استرسي و دلسوزيه

عين خود مادر حامله شايدم بيشتر دلش ميسوزه كافيه ي قدري يكي از فاكتوهاي آزمايشت لالا و پايين باشه انقدر اعصابش خورد ميشه كه قشنگ حس ميكني

الكي سركلاژ نميكنه واقعا ٢تومن سركلاژ واسش پولي نيست

كوچكترين راه خطر سقط رو ميبنده

🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برات تو پست قبلي گفتم من حاملگيم تو اوج آلودگي هوا و سرما بود بلافاصله بهم لباس ضد موج گفت بخرم م ...

واقعا خیالم راحت کردی همش تو استرس بودم که نکنه پاکروش خوب نیست

2738
سلام.میشه لطف کنید بهم بگین چطوری میشه نوبت گرفت از دکتر پاکروش ممنون میشم راهنمای کنید.من ۲ تا سقط ...

عزیزم از شب قبل باید بری اسم بنویسی بعد فردا صبحش طرفای ساعت ۶ اونجا باشی تا ساعت ۸ که منشی میاد بهت میگه چه ساعتی بیای

اصلا حتي مرخصي هم برام ننوشت  از فعاليتم منع نشدم

مرسی عزیزم به سلامتی کی زایمان میکنی؟من الان تو اقدامم 2 هفته دیگه میرم ازمایش میدم که انشالا اگه مثبت باشه میرم پیش پاکروش

سلام. من سه بار سقط داشتم. البته سومی رو تحت نظر دکتر پاک روش به روش آی یو آی باردار شدم ولی بعد از شش هفته با مصرف سرم آی وی آی جی، آمپول هپارین ایست قلبی کرد. حدود ۲سال رفتم پیش ایشون و کلی آزمایش با هزینه های بالا و کلی داروهای ویتامین هزینه بر نتیجه نگرفتم. آخر سر به من گفت تخمک معیوب داری و باید تخمک اجاره کنی. ول کردم رفتم پیش دکتر رزاقی با انجام یک سری آزمایش گفتن شما همه ازمایشاتون خوبه و احتمالا سپتوم دارین، رفتم عمل کردم و حدس دکتر درست بود و سپتوم را برداشتن.دکتر پاک روش برای سقط مکرر اصلا خوب نیست لطفا نرید پیشش وقتتون و پولتون رو حدر دادید . این همه من رو ناراحت و نا امید کرد و با صرف کلی وقت و هزینه نتونست مشکلم رو حل کنه.فکر میکنم فقط برای آی وی اف خوبه ایشون. لطفا این رو به مریض های سقط مکرر دکتر پاک روش بگید 

زندگی خیلی کوتاه تر است از آنچه ما فکر میکنیم.
2706