2733
2734
عنوان

بزرگ شدن سینه با ویتامین ای

65854 بازدید | 21 پست

کسی نتیجه گرفته؟

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
با خراطين آره ويتامين اى نشنيدم 

شمآ با روغن خراطین جواب گرفةید؟ چندماه مصرف؟

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
چاق بشید برای یه مدتی اونا چون بافتشون از چربیه بزرگ میشن بعد با ترک.نهار لاغر بشید اونجا چون چ ...

دقیقا اولین جای تو بدن من سینه کوچک میشه😂😂بعدم ایقد ترک چاق لاعر کردی شصت تا ترک پوستی میخوره

شمآ با روغن خراطین جواب گرفةید؟ چندماه مصرف؟

آره البته اصلش رو بايد گير بيارى من دوماه استفاده كردم هنوزم دارم استفاده ميكنم هم سفت ميكنه هم حجم ميده كاملا راضى هستم عاليه 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖

ببین من خدای اینکارا تو سی ن ه هستم 😂😂از طب سوزنی بگیر تا کرم شرکتی .وقت خودت الکی هدر نده خخخ رو عن خراطین هم اصلش داشتم به تنهایی نوچ.تنها جیزی که خوب بود واسم دستگاه ادونیس کلینیک زیبایی تهران شیراز دیدم داره .عملکردش تو گوگل بزن میاد یکساله برگشت نداشتم

2738

خانمی من رازیانه استفاده کردن روغن خراطین ویتامین ای

ماساژ قرص ال دی 

اصلا فرق نکرد بعضیا بعد ازدواج بزرگ میشه بعضیام که مث منن و پلی کیستیک درست نمیشه بزرگ نمیشه اصلا

هرگاه امتداد نگاهت به حرام نرسید شهیدی
یعنی چکار کردی؟ چجوری چاق شدی؟

ببینید من کار و فعالیت خیلی زیاد داشتم

از صبح تا شب کلاس و تدریس و موسسه و فعالیت فرهنگی و ...

بعد یکدفعه هممممه رو گذاشتم کنار بخاطر یه بیماری ک داشتم

یعنی یکدفعه خونه نشین شدم

برای همین یهویی تپل شدم

تو ورزشکارا هم اگر ببینید همینجورن

مثلا از ورزش ک خداحافظی میکنن یهو تپل میشن

بنظرم اگر کسی خیلی لاغره میخواد چاق شه و هی نمیشه(مثل من که استخوانی بودم اصلا استخونام بیرون زده بود) راهش اینه یه چند ماهی حسابی فعالیت بدنی کنه مثلا یه ورزشی رو بچسبه و دائم بکنه

بعد یهویی بزاره کنار

البته الان خیلیا ممکنه بگن این روش اشتباهه فلانه

اما این تجربه من بود بهرحال

تنها روشی ک از لاغری مفرط نجات پیدا کردم

ببین من خدای اینکارا تو سی ن ه هستم 😂😂از طب سوزنی بگیر تا کرم شرکتی .وقت خودت الکی هدر نده خخخ رو ...

سلام عزیزم میشع درمورد این دستگاهه توضیح بدی لطفا خیلی دنبالش هسم عوارضی داره یا ن و شما چن سایز اضاف کردین من سینه هام کوچیکه دنبال ی راهی هسم خراطینم استفادع کردم نشد مشکل هورمونی هم ندارم

2706