2726

نمیدونم این چند وقته چم شده.. همش افسردم.. همش گریم میگیره.. همش کسلم. دلم فقط مامانمو میخواد..شدم مثل یه بچه 5 ساله. دیشب هم همینطوری شدم گریم گرفت یهویی نشستم رو مبل فقط گریه کردم.همسرم اومد بغلم کرد دلداریم داد اما بیشتر گریه کردم.. اینا عوارض دوران بارداریه یعنی؟ یعنی بعدش افسردگی میگیرم؟😧

دختر قشنگم ، عزیز مامان من با تو خوشبخت ترینم😍🧿🧚‍♀️.      فکر نکن چون جوابتو نمیدم کسی هستی... اتفاقا چون هیچی نیستی جوابتو نمیدم و حوصله کَل کَل با تو رو ندارم و مهمتر اینکه کاربریمو دوست دارم نمیخوام به خاطر یک عدد هیچ از دست بدم🤗

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم تقریبا مثل شمام

همش دلم میگیره 

دوس دارم‌گریه کنم 

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
2728

اع چ جالب منم بعضی موقعها اینجوری میشم بیشتر دلم برا شوهرم میسوزه نگاش میکنم بغض میکنم اشکام تند تند میان. اره خیلی شده یهو گریم گرفته گریع کردم الکی 

نی نیم بدنیا اومد😍 خداروهزارمرتبه شکر. برا سلامتیش میشه صلوات بفرستین؟
منم هرشب بساط ابغوره گیری دارم. زار زار برا هیچی میشینم گریه میکنم. دلیلش رو هم خودم نمیدونم. بخاطر ...

من از صبح سه بار گریه کردم دلم میگیره

دختر قشنگم ، عزیز مامان من با تو خوشبخت ترینم😍🧿🧚‍♀️.      فکر نکن چون جوابتو نمیدم کسی هستی... اتفاقا چون هیچی نیستی جوابتو نمیدم و حوصله کَل کَل با تو رو ندارم و مهمتر اینکه کاربریمو دوست دارم نمیخوام به خاطر یک عدد هیچ از دست بدم🤗
2706