2703
2553
عنوان

چرابه من رسیدنی شوهرم اینطوری میکنه پس😕😕😕😕

| مشاهده متن کامل بحث + 1038 بازدید | 75 پست
نه بعده عروسی فرق داره پایه حانواده دختر وسط نیست تو عقد خانواده دختر کوچیک میشن‌من نمیگم دکتر فرهنگ ...

البته اینم حرفیه، من چون برام پیش نیومده زیاد بهش فکر نکردم

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اون شب که گفت بابام رو میبرم استخر باید میگفتی اکی پس شبت به خیر خاموش میکردی و میخوابیدی..

بخدا نمیفهمه اونم میگه شب بخیر فرداش اصلا نمیپرسه ناراحت بودی یاچی

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
بخدا نمیفهمه اونم میگه شب بخیر فرداش اصلا نمیپرسه ناراحت بودی یاچی

خوب راه داره بگو باشه برو به خانوادت سرویس بده حالیش کن با ارامش هواپیما کن بخواب

پسرم ❤❤😍😍😘😘
2720
اون شب که گفت بابام رو میبرم استخر باید میگفتی اکی پس شبت به خیر خاموش میکردی و میخوابیدی..

الان بهش گفتم ۳۰بزن کارتم گفت باشه ولی میدونم نمیزنه...به نظرت چطوری برخوردکنم؟؟؟؟

خوب راه داره بگو باشه برو به خانوادت سرویس بده حالیش کن با ارامش هواپیما کن بخواب

اون موقع بدترازمن قهرمیکنه میره به خانوادش میگه فاطمه اینجوری میگه همه چیرو میندازه گردن من

الان بهش گفتم ۳۰بزن کارتم گفت باشه ولی میدونم نمیزنه...به نظرت چطوری برخوردکنم؟؟؟؟

به خدا زشته ۳۰ تومن از اون بگیری !!نگووو جواب نده گوشیتو اصلا محل نده این دوروزو بهش

پسرم ❤❤😍😍😘😘
فازتون چیه تو عقد از اینا پول میگیرین؟؟خیلی صایعست مگه فقیرین!!

والله منم همش همینو میگم!

ظاهرا واسه خیلیا عادیه!

من که روم نمیشد یه هزار تومن از شوهرم بگیرم!هر چی خودش هدیه میوورد!

2714
به خدا زشته ۳۰ تومن از اون بگیری !!نگووو جواب نده گوشیتو اصلا محل نده این دوروزو بهش

بخدا کلی مادرم واسم خرج میکنه بقرآن گناه داره دیگه همه چیرو ازاونا بگیرم

اون موقع بدترازمن قهرمیکنه میره به خانوادش میگه فاطمه اینجوری میگه همه چیرو میندازه گردن من

اگر اینقدر بچست بزار بگه اونا بیان جلو زودتر تموم کنن مسخره بازیهای عقد رو شوهرت یکم پررووهه چطوری جهیزیه خواهرشوهرتو خریده!!عقدشم که طولانی چه ننه و بابایه بی فکر و بیشعوری!!

پسرم ❤❤😍😍😘😘
والله منم همش همینو میگم! ظاهرا واسه خیلیا عادیه! من که روم نمیشد یه هزار تومن از شوهرم بگیرم!هر چ ...

شماچقدر عقدموندین؟

اگر اینقدر بچست بزار بگه اونا بیان جلو زودتر تموم کنن مسخره بازیهای عقد رو شوهرت یکم پررووهه چطوری ج ...

خب همینا باعث میشه انقدر ناراحت وعصبانی باشم میگم چطور واسه اونا میلیونی خرج میکنه به من میرسه ۳۰تومن نمیده

منم تو عقد چيزي از شوهرم نميگرفتم الان پشيمونم

چون اطرافيان رو نگاه ميكنم ازنامزداشون گرفتن پسره عادت كرده برا دختره خرج كنه واي شوهر من زياد عادت نداره

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞
2706