1177
648

بچه ها بخدا حسودنیستم ولی خانوادش یه کاری داشته باشن الساعه انجام میده ولی به من رسیدنی...اونروزی رفتیم خرید هی میگه وای گمرم شکست وای خسته شدم وای مردم...لباس زیرلازم دارم بهم ۳۰تومن پول داده رفتم خریدم دودست(یساله لباس زیرنگرفتم)شد۶۰تومن گفتم ۳۰بزن کارتم میگه میزنم حالا....قراربود بلیط مشهدبگیره هرروز یادآوری میکنم هی میگه باشه ولی نمیگیره

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156

نمیدونم والا

من که تصمیم گرفتم هر روز یه غسل صبر انجام بدم شاید صبرم زیاد شه بتونم این ادا ها رو دووم بیارم

تیکر ندارم                                                                اماااااااااااااا                                                                        دوهفته و یک روز به تولد باقیست                  🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶
فازتون چیه تو عقد از اینا پول میگیرین؟؟خیلی صایعست مگه فقیرین!!

خوب زنشه دیگه، چرا نده

البته من خودم بعد از ۵ سال که عروسی کردیم از شوهرم پول نمیگیرم، منظورم نفس عمله

عشق یعنی من ِ سرمایی ِ تب دار و مریض          ژاکتم را بدهم تا که تو سرما نخوری
خوب زنشه دیگه، چرا نده البته من خودم بعد از ۵ سال که عروسی کردیم از شوهرم پول نمیگیرم، منظورم نفس ع ...

خیلیاشون جنبه ندارن مثله گداها به آدم پول میدن آدم‌کوچیک میشه

خدا کنه امسال به آرزوهام برسم
1194

مشکل ازاوناس نه ما دوساله منوکاشته عروسی نمیگیره تادوماه پیش هیچی ازش نمیگرفتم ولی دیگه خیلی طولانی شده

خوب اون مدل مردا بعد از عروسی هم همینن، از اول باید وظیفه شو بدونه دیگه 😁😁 

اگه نداشت نمیگرفتم ولی وقتی میبینم داره وبه بقیه خرج میکنه میسوزم

ببین اصولشو بلد نیستین نه تو نه ملیکه ۱۹۹۳ من ده بار بهتون گفتم تجربیاتمو باید اینقدررر خودتو بگیری کت بدوه دنبالت شوهرت اصلا نباید هی بگی بلیط مشهد اینقدر نگی که خودش بگیره و ارروش باشه با تو بره سفر 

خوب اون مدل مردا بعد از عروسی هم همینن، از اول باید وظیفه شو بدونه دیگه 😁😁 

نه بعده عروسی فرق داره پایه حانواده دختر وسط نیست تو عقد خانواده دختر کوچیک میشن‌من نمیگم دکتر فرهنگ میگه 

1179
والا دوساله همینطوریه خودمو گرفتم بدترازمن خودشوگرفته

اون شب که گفت بابام رو میبرم استخر باید میگفتی اکی پس شبت به خیر خاموش میکردی و میخوابیدی..

نه بعده عروسی فرق داره پایه حانواده دختر وسط نیست تو عقد خانواده دختر کوچیک میشن‌من نمیگم دکتر فرهنگ ...

البته اینم حرفیه، من چون برام پیش نیومده زیاد بهش فکر نکردم

بخدا نمیفهمه اونم میگه شب بخیر فرداش اصلا نمیپرسه ناراحت بودی یاچی

خوب راه داره بگو باشه برو به خانوادت سرویس بده حالیش کن با ارامش هواپیما کن بخواب

اون شب که گفت بابام رو میبرم استخر باید میگفتی اکی پس شبت به خیر خاموش میکردی و میخوابیدی..

الان بهش گفتم ۳۰بزن کارتم گفت باشه ولی میدونم نمیزنه...به نظرت چطوری برخوردکنم؟؟؟؟

1183