2733
2734
عنوان

خانمایی که خرید عید رفتن

168 بازدید | 21 پست

امروز صحبت شد تو محیط کارم‌بعد همکارام‌گفتن خرید عید نمیری من گفتم نه تو طول سال معمولا نیاز داشته باشم هرچی بخوام‌میخرم عید دیدنی هم دو تا ازمانتوهام نوعه دو سال پیش خریدم فقط مهمونیا میپوشم  باهمون میرم تعجب کردن 

منم همکارامو میبینم که مدام دنبال مدل مانتو و شومیزن تعجب میکنم

یا اینجا که مدام عکس خرید عید میزارن 

سوالی که برام پیش اومده اینه که شما عید به عید خرید میکنین یا تو طول سال خرید باز هم میکنین؟

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   

عید ب عید خرید میکنیم‌تو طول سالم میخریم در حدتوان

خدای مهربونم ب همه منتظرا نی نی بده لطفا مواظب نی نی های توشکم مامانا هم باش😍😍😍😘😘اون نی نی هاییم ک بدنیا اومدنو در پناه خودت حفظ کن عاشقتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما هم کله سال تفریحمون خرید بوده خخخ الان هم گرونه هم من واقعااا واسه 3 هفته دلم نمیاد انقدر هزینه کنم بعد لاغر میشم .ولی کلا عادت خرید دم عید نداریم فقط واسه بچه.میخریم

من کاربر سال 95هستم بخاطره چهلمین سال پیروزی انقلاب حساب کاربریم ترکید .خخخخ
شب عیدم‌میرین خرید؟

شب عید؟منظورت خرید لباس و اینا؟بله من و دخترم‌همه چی خریدیم ۱ ماه پیش.شوهرم فقط نخرید

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2738

یکی از تفریحاتمم اینه ۲۹ اسفند میرم خیابون تو شلوعی این دست فروشا رو نگاه میکنم ماهی سبزه میخرم

.خیلی باحالن

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
شب عید؟منظورت خرید لباس و اینا؟بله من و دخترم‌عمه چی خریدیم ۱ ماه پیش.شوهرم فقط نخرید

اهان خوب من همین برام سواله دم عید همه در حال خریدن ولی من زیاد خریدی نیستم تعجب کردم همکارام میگفتن فردا تعطیل میشیم بریم خرید

یکی از تفریحاتمم اینه ۲۹ اسفند میرم خیابون تو شلوعی این دست فروشا رو نگاه میکنم ماهی سبزه میخرم .خی ...

اره مخصوصا سمت تجریش

من اگه چیزی لازم داشته باشم و یه دست لباس مرتب و روبه راه نداشته باشم برای عید اون موقع عید خرید میکنم.

مثلا امسال دوتا مانتو از قبل تو یه حراجی خریدم، زمستون بود مناسب فصل نبود، گذاشتم کنار الان برای عید میپوشم. ست یکیش یه روسری خوب داشتم، رفتم برای اون یکی یه دونه خریدم. یا شلوارام همه کهنه و داغون شده بودم مجبور بودم یکی بخرم. کفش مناسب دوسال پیش برای مهمونی خریده بودم، خب نو و رو به راهه، هرچیم کفش جدید دیدم وسوسه شدم نخریدم! ولی کیف مناسب نداشتم خریدم.

تو سالم هرموقع گذرم خورد چیز مناسبی دیدم و لازم داشتم میخرم.

کلا سعی میکنم هیچ وقت چیز اضافه یا گرون نخرم.

اهان خوب من همین برام سواله دم عید همه در حال خریدن ولی من زیاد خریدی نیستم تعجب کردم همکارام میگفتن ...

شاید خریداشون و میذارن دم عید..من زودتر میخرم همیشه

.دم عید اخه نمیشه جیزی خرید همه چیز داغونه

ولی مثلا چیزای مث سفره ای سبزه ای نمیدونم لباس تو خونه ای خلاصه این چیزای دم دستی و میشه تو روزای اخر انجام‌ داد لذت داره

من اگه چیزی لازم داشته باشم و یه دست لباس مرتب و روبه راه نداشته باشم برای عید اون موقع عید خرید میک ...

منم چیز گرون دلم نمیاد بخرم

2706