2737
2739
عنوان

چرا بعضی ها همیشه خوشبختن .

1045 بازدید | 55 پست

چرا اینهمه اختلاف طبقاتی داریم  چرا بعضیا از اول تا آخر زندگیشون غرق خوشبختین مثلا  تو خانواده خوب رشد میکنن زیبایی دارن و تحصیلات عالیه و ازدواج موفق و پولداری و ....بعضی ها هم از اول تو خانواده ضعیف با قیافه های زیر معمولی گاها مریض از بدو تولد پدر و مادر طلاقی وضعیت بد اقتصادی ازدواج ناموفق و .... دارن . مثال تا دلتون بخواد دورورمون هست.

کسی میتونه ی کتاب یا منبعی بهم معرفی کنه ک از نظر روانشناسی یا اسلامی یا علمی .... اینو واسم توضیح بده 

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
میگم ما انسان ها حق اعتراص نداریم نسبت به داشته هامون 😀

من نسبت به داشته ها اعتراض ندارم نسبت به نداشته ها اعتراض دارم😀

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید
2738

هیچ توضیحی کاملی نداره واقعا علم میگه طبق احتمالات یکی فقیر به دنیا میاد یکی غنی و.... دین میگه این دنیا که جای عدالت نیست و اون دنیا بهش رسیدگی میشه روانشناسیم میگه هرکی خودشو بیشتر باور داره و منفی فکر نمیکنه بیشتر چیزای خوب رو جذب میکنه 

من یه رنگ توی پالت نقاشیم کم دارم اونم خوندشمنامه 👿

دیگه همه ام ۱۰۰ درصد خوشبخت نیستن بعد اینا تقصیر پدر مادرن ک شخص مناسبی رو برا زندگی انتخاب نمیکنن

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
بنظر من برمیگرده به قضیه نسخ...زندگی چنباره ی انسان ها و نتیجه ی اعمال زندگی قبلیشون!!

خدایی یعنی قبلا هم بودیم ما 

پس من چ زندگی های مزخرفی داشتم😆

تا دهان مفت و گوش ها مفت اند... پشتمان حرف مفت بسیار است !
شانس دارن 😥 ماهم ک دستمون پیش هیچکس نمک نداره😤

همش ک شانس نیست 

خلق الانسان فی کبد....

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
من اینو قبول ندارم  هر ادمی رنج هاییی داره صد در صد

خب یکی رنجش اینکه که شب شام چی به بچه اش بده یکی دیگه واسه مهمونی فرداشبش به فکر لباس لاکچری و جدیدیشه 

من یه رنگ توی پالت نقاشیم کم دارم اونم خوندشمنامه 👿
2706