2726
عنوان

جاريمو خيلى دوست داشتم

2775 بازدید | 144 پست

من يه جارى دارم يه يك ساله تازه اردواج كرده يه سال از من كوچيك تره پس فردا شب عروسيشونه 

ما خيلى رابطمون خوبه خيلى باهم مچ هستيم همه هم مسگن شما دوتا چقد با هم خوبين واقعا هم مثل خواهرم دوسش داشتم

تا اينكه امروز اومديم واسه اپيلاسيون

الان تو اتاق اپيلاسيون بود داشت با ارايشگره صحبت ميكرد ارايشگره گفت جاريت غريبه است؟ 

جاريم گفت اره مال اصفهانه

ارايشگر گفت اوهو برادر شوهرت زن اصفهانى گرفته حالا چجورى همو پيدا كردن؟

جاريم هم گفت اين دختره رو يه فاميلاشون كه همكاره بردارشوهرم بوده بهش معرفى كرده

بعدشم گفت جاريم يه خانواده بدبخت بيچاره مال يه روستاها اصفهانن اصن در سطح ما نيستن ولى حيف دل برادرشوهرمو برده.

حالم بده دلم ميخواد گريه كنم ديگه دوسش ندارم جاريمو حيف اونهمه صداقت و محبتى كه باهاش داشتم

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به روش میاوردی که شنیدی😒

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2728

جاری رو نمیشه باش صمیمی شد 

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

ووای چقد بدم میاد ازین ارایشگرا فضول 

میخوان ی ساعته سر از زندگی طرف دربیارن.بگو ب تو چ اخه

من پر از حرف سکوتم    خالیم رو به سقوطم                  بی تو و آبی عشقت      تشنه ام کویر لوتم                    نمیخوام اشفته باشم      آرزوی خفته باشم                 تو نزار اخر قصه حرفمو نگفته باشم
  بهش بگو شنيدم حرفاتو پشت سرم چي گفتي بعدشم رابطتتو كم كن باهاش

نه اصلا نميتونم بهش بگم عمرا

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
2706