2726
عنوان

خانمای عقدکرده روزمرررررررد

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 29 پست
نه عزیزم من خودم اونروزی بحثش افتادگفتم بریم واسه پدرت بخریم گفت توبخردیگه منم گفتم من فقط میتونم وا ...

برای خودشم نباید چیز گرون بخری مثلا من یه تیشرت مارک خوب خریدم براش. سال اول عقدم 

دخترم. زمانی که فکرش رو هم نمیکردم اومدی تو زندگیم از وقتی اومدی خونمون چراغش روشنتره 
برای خودشم نباید چیز گرون بخری مثلا من یه تیشرت مارک خوب خریدم براش. سال اول عقدم 

عیدواسش چیزی نمیخری؟؟؟🤔🤔🤔🤔تیشرتو چندخریدین؟

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عیدواسش چیزی نمیخری؟؟؟🤔🤔🤔🤔تیشرتو چندخریدین؟

عید خودش از پولایی که بهم میداد جمع کردم براش شلوار و پیراهن خریدم ..امه نبود یه پیراهن خوب میخریدم فقط که عید بپوشه. عزیزم پارسال تیشرت رو 100 خریدم

دخترم. زمانی که فکرش رو هم نمیکردم اومدی تو زندگیم از وقتی اومدی خونمون چراغش روشنتره 

بعد خیلی چیزا رو مردا نمیدونن و از خانواده اموزش میبینن باید شوهرت رو از الان عادت بدی همون تیشرت الان قیمتش 138 هست از همون مغازه قیمت گرفتم

2728
عید خودش از پولایی که بهم میداد جمع کردم براش شلوار و پیراهن خریدم ..امه نبود یه پیراهن خوب میخریدم ...

مبارکشون باشه😊

بعد خیلی چیزا رو مردا نمیدونن و از خانواده اموزش میبینن باید شوهرت رو از الان عادت بدی همون تیشرت ال ...

من قراره کت بخرم هم واسه روزمردش هم عیدیش حساب میکنم پرسیدم ۲۲۰تومنه

من قراره کت بخرم هم واسه روزمردش هم عیدیش حساب میکنم پرسیدم ۲۲۰تومنه

به نظر من دو تا کادو جدا بخر در حد همون پولت مثلا یه میراهن یپبا یه شلوار یه ست کمربند. و .....

من که پدرشوهر ندارم راحتم😋واسه خودشم فک نکنم چیزی بگیرم‌..همون پیرهنی ک مامانم میخواد عیدی بخره رو روز مرد میدیم😊

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
به نظر من دو تا کادو جدا بخر در حد همون پولت مثلا یه میراهن یپبا یه شلوار یه ست کمربند. و .....

خودش میگه کت دوس دارم😲😲😲😲

من که پدرشوهر ندارم راحتم😋واسه خودشم فک نکنم چیزی بگیرم‌..همون پیرهنی ک مامانم میخواد عیدی بخره رو ...

آفرین😄😄😄😄😄😄

خودش میگه کت دوس دارم😲😲😲😲

خب پس همون کارت خوبه پس زیاده روی نکن نامزدت هم هیلی با حاله

ما دیشب کلی خرید کردیم برای خودم.بعد گفتم برای بابات بخریم .گفت نمیخواد. منم زشته دست خالی برم روز ...

واسه نامزدتم بایدبخری🤔🤔🤔🤔

واسه نامزدتم بایدبخری🤔🤔🤔🤔

برا اون خریدم.

یه سری لباس خریدم ک بذاره تو چمدون داماد.ک مجبور نشم روباره بخرم.قرار گذاشتیم مناسبتها هرچی خریدیم بذاریم تو چمدون

می دانم که روزهای خوبی در راه است
2706