2726
عنوان

خانمای عقدکرده روزمرررررررد

409 بازدید | 29 پست

خودتون واسه پدرشوهرکادومیخرین؟؟؟یانامزدتون میخره میده شمابدین به پدرشوهر؟☺

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نمیدونم. اما روز مادر ک واس مامانم خرید اما برا مامان خودش فقط تبریک گفت گفت کادو نگیریم.

منم روزمادر واسه هردوتا خودش پول داددیگه نمیدونم روزمردچی میشه😖

اون موقع که عقد بودم با شوهرم رفتیمگبرا روز مادر و پدر خرید کردیم به حساب شوهرم و بعد دادیم بهشون. اگر شما بخوای خودت تنهایی بخری شوهرتم باید برا مامان یا بابای شما بخره و بابا یا مامان خودشمگباید بخره. انگار 2جا 2جا مجبور میشه کادو بده

من عقد کرده نیستم.خونهای خودمم.اما موقعی که تو عقد بودم شوهرم میخرید با هم ممیبردیم هم واسه باباش و هم واسه بابام

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.
اخی....من عقد بودم فقط برای همسری خریدم

منم واسه خودش میخوام کت بخرم هم روز مرد هم عیدی...ولی دیگه میگم واسه بابایمن وخودش ...خودش کادو بخره دیگه بابای منم گناه داره

سعی کن تو عقد زیاد دست تو جیب خودت نکنی

بد عادت میشه عزیزم

برای پدر ایشون حتما باید خودش بخره با هم ببرید

برای پدر شمام بهتر هست همون کار رو بکنید البته مختارید برای پدر خودتون

دخترم❤❤❤هلیااااااا
عزیزم شوهرت برای دوتاشون میخره با هم میرید تبریک میگید. و کادو میدین

ممنون😘اخه اونروزی میگفت چی میشه واسه بابام توبخری😞😞😞😞😞منم گفتم واسه خودت فقط میتونم بخرم

سعی کن تو عقد زیاد دست تو جیب خودت نکنی بد عادت میشه عزیزم برای پدر ایشون حتما باید خودش بخره با ه ...

نه عزیزم من خودم اونروزی بحثش افتادگفتم بریم واسه پدرت بخریم گفت توبخردیگه منم گفتم من فقط میتونم واسه خودت بخرم

ممنون😘اخه اونروزی میگفت چی میشه واسه بابام توبخری😞😞😞😞😞منم گفتم واسه خودت فقط میتونم بخرم

نه گلم باید ایشون بخرن و با هم کادو بدین ...شما هم توجیه کن احتنالا بلد نیست این چیزا رو

دخترم. زمانی که فکرش رو هم نمیکردم اومدی تو زندگیم از وقتی اومدی خونمون چراغش روشنتره 
2706