1177
44

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

1156

اون موقع که عقد بودم با شوهرم رفتیمگبرا روز مادر و پدر خرید کردیم به حساب شوهرم و بعد دادیم بهشون. اگر شما بخوای خودت تنهایی بخری شوهرتم باید برا مامان یا بابای شما بخره و بابا یا مامان خودشمگباید بخره. انگار 2جا 2جا مجبور میشه کادو بده

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

واسه مامانم کادو خریدیم

واسه مادرشوهرم کادو خریدم و فرستادم

برای روز مادر

برای روز پدرم همینکارو میکنم.

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ شانس ❤ نام مستعار خداست ... آنجا که نمیخواهد امضایش پای داده هایش باشد ..خدا جونم همینجوری یهویی شکرت ♡♡♡ خیلی دوست دارم به همه ی عقاید احترام بزارم اما ؛ احترام گذاشتن به بعضی عقاید به معنی بی احترامی به شعور خودمه! پس در بهترین حالت تحملشان میکنم و هیچ نمیگویم!
1189

سعی کن تو عقد زیاد دست تو جیب خودت نکنی

بد عادت میشه عزیزم

برای پدر ایشون حتما باید خودش بخره با هم ببرید

برای پدر شمام بهتر هست همون کار رو بکنید البته مختارید برای پدر خودتون

دخترم❤❤❤هلیااااااا
عزیزم شوهرت برای دوتاشون میخره با هم میرید تبریک میگید. و کادو میدین

ممنون😘اخه اونروزی میگفت چی میشه واسه بابام توبخری😞😞😞😞😞منم گفتم واسه خودت فقط میتونم بخرم

سعی کن تو عقد زیاد دست تو جیب خودت نکنی بد عادت میشه عزیزم برای پدر ایشون حتما باید خودش بخره با ه ...

نه عزیزم من خودم اونروزی بحثش افتادگفتم بریم واسه پدرت بخریم گفت توبخردیگه منم گفتم من فقط میتونم واسه خودت بخرم

ممنون😘اخه اونروزی میگفت چی میشه واسه بابام توبخری😞😞😞😞😞منم گفتم واسه خودت فقط میتونم بخرم

نه گلم باید ایشون بخرن و با هم کادو بدین ...شما هم توجیه کن احتنالا بلد نیست این چیزا رو

دخترم. زمانی که فکرش رو هم نمیکردم اومدی تو زندگیم از وقتی اومدی خونمون چراغش روشنتره 
1184
نه عزیزم من خودم اونروزی بحثش افتادگفتم بریم واسه پدرت بخریم گفت توبخردیگه منم گفتم من فقط میتونم وا ...

برای خودشم نباید چیز گرون بخری مثلا من یه تیشرت مارک خوب خریدم براش. سال اول عقدم 

دخترم. زمانی که فکرش رو هم نمیکردم اومدی تو زندگیم از وقتی اومدی خونمون چراغش روشنتره 
عیدواسش چیزی نمیخری؟؟؟🤔🤔🤔🤔تیشرتو چندخریدین؟

عید خودش از پولایی که بهم میداد جمع کردم براش شلوار و پیراهن خریدم ..امه نبود یه پیراهن خوب میخریدم فقط که عید بپوشه. عزیزم پارسال تیشرت رو 100 خریدم

بعد خیلی چیزا رو مردا نمیدونن و از خانواده اموزش میبینن باید شوهرت رو از الان عادت بدی همون تیشرت الان قیمتش 138 هست از همون مغازه قیمت گرفتم

835