2703
2553
عنوان

باتجربه های از شیرگرفتن بیاین

64 بازدید | 9 پست

سلام. بچه ها ۱۲ روزه دارم از شیر روز میگیرم تونستم چند روزی ب یه وعده برسونم...

الان یخورده گلو درد داره همش شیرمو میخواد واااای اگه مریض بشه چی کار باید بکنم...؟؟ اشتهاش کم بشه چی کار کنم؟ همین روندو ادامه بدم؟؟

راستی ب نظرتون شیر شبم  با این وضع شروع کنم؟

توروخدا اگه میتونید کمکم کنید

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
چقد سخت از شیر میگیرین من گفتم اه شده دیگه نخور نخورد.راسی رژ لبم بزنی خوبه نمیخوره 

میگن آخه خوب نیست این روش.. چمیدونم ب خدا

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب این طبیعیه اشتهاش کم بشه بخوادم با گلو درد یه چیزی رو مک بزنه من پنج شب دخترم تب کرد اما طاقت اوردم جون شیر بعد یه سالگی خاصیتی نداره مهم غذاشه دکترم گفت اگه بتونی تو شونزده ماهگی بگیری عالیه منم قطع کردم

2720
خب این طبیعیه اشتهاش کم بشه بخوادم با گلو درد یه چیزی رو مک بزنه من پنج شب دخترم تب کرد اما طاقت اور ...

عزیزم اون پنج شب رو داشتی از شیر میگرفتی؟؟؟

بعد اشتهاش کم شد چی کار کردی؟ ب نظرت میتونم از شیر شبم بگیرم؟؟ میخواستم از امشب شروع کنم دیگه خسته شدم

چقدر سختش کردی تجربه بمن ثابت کرد از شیر گرفت خیلی خیلی ساده تر از پوشک گرفتنه... سر سینت چسبه برقه ...

والا منم میخواستم اینکارو بکنم ولی میگن این روش لطمه عاطفی میزنه ب بچه

سر این حرف ب خدا ۱۲ روزه رسم کشیده شده

والا منم میخواستم اینکارو بکنم ولی میگن این روش لطمه عاطفی میزنه ب بچه سر این حرف ب خدا ۱۲ روزه رسم ...

عزیرم اگه بخای طبقه صحبتای بی پایه و بی مطالعه ی بعضی روانشناسا عمل کنی، به بچت نباید بگی چرا بلای چشمت دوتا ابروئه، چون ممکنه لطمه ی عاطفی بخوره...اینجوری هم خودت داری عذاب میکشی هم اون طفله معصوم نمی تونه دل بکنه گناه داره ۱۱ روز

یه مامانه فعال  😍😍خدایا مرسی بخاطرشون😍
2714
عزیزم اون پنج شب رو داشتی از شیر میگرفتی؟؟؟ بعد اشتهاش کم شد چی کار کردی؟ ب نظرت میتونم از شیر شبم ...

اره اون تب ماله از شیر گرفتن بود همش زرده تخم مرغ عسلی میدادم بعد شبا قبل خواب یه شکلات با شیر پاستوریزه تو لیوان میدادم تو خوابم گریه میکرد همش شیر پاستوریزه تو لیوان شوهرم میگفت بده بهش گناه داره گفتم نه برای سلامتی خودش باید غذا بخوره سعی کن دو شب دیگه شیر شبم ندی اگه سرما خورده که دارو سرماخوردگی که خواب اوره میخوره کمتر بیدار میشه 

عزیرم اگه بخای طبقه صحبتای بی پایه و بی مطالعه ی بعضی روانشناسا عمل کنی، به بچت نباید بگی چرا بلای چ ...

آره ب خدا حرف دلمو زدی

از امشب شروع میکنم دیگه

خداخیرت بده عزیزم لطف کردی