2726
عنوان

کیا تازگی وارد. ۴ماه شدن بیاین؟؟

100 بازدید | 22 پست

بچه ها شما شکمم دراوردین؟؟ویتامینم میخورین؟چندکیلو اضافه کردین؟؟

خدایا مرسی ک دخترمو به من هدیه دادی خودت نگهدارش باش 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️

من توی ۴ ماه هستم یه هفته دیگه تمومه...نه چاق نشدم اصلا ویتامینم فقط فولیک اسید واهن.نه شکم نیوردم تا الان 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

عزیز نگران این چیزا نباش. من وقتی رفتم تو 4 ماه وزن هم کم کرده بودم چه برسه به اضافه کردن. الان دارم میرم تو 6 ماه. اگر ببینیم اصلا نمیفهمی باردارم، بسکه شکمم کوچیکه. مامانم هم همینجور بود و همه بهش میگفتن بچت ریز میشه ولی وقتی من به دنیا اومدم 3 کیلو 800 بودم. برا مصرف ویتامین هم بستگی به خودت داره. من ازمایش دادم چون زینک و کلسیم و اهنم بالا بود گفت نمیخواد بخوری ولی ویتامین دی و ب12 و منیزیمم کم بود برا همین بهم داد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من توی ۴ ماه هستم یه هفته دیگه تمومه...نه چاق نشدم اصلا ویتامینم فقط فولیک اسید واهن.نه شکم نیوردم ت ...

واقعا شکم نداری من نگرانم غربال دوم میخوای بری؟

2728
واقعا شکم نداری من نگرانم غربال دوم میخوای بری؟

نه ندارم اصلا...نگران نباش عزیزم 

غربالگری دوم دکتر ازمایششو گفت نمیخاد انجام بدی اما سونوش میشه ۱۰ فروردین 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
عزیز نگران این چیزا نباش. من وقتی رفتم تو 4 ماه وزن هم کم کرده بودم چه برسه به اضافه کردن. الان دارم ...

من دکترم اصلا برام ازمایش نداد شما غربال دومو رفتی؟

نه ندارم اصلا...نگران نباش عزیزم  غربالگری دوم دکتر ازمایششو گفت نمیخاد انجام بدی اما سونوش می ...

مرسی گلم

من تازه ۴ ماهم تموم شد شکم تازه در اوردم اصلا چاق نشدم لاغر هم شدم و دکتر بهم ۴ تا قرص داد ویتامین د ...

مرسی عزیزم

من دکترم اصلا برام ازمایش نداد شما غربال دومو میری؟

من الان 21 هفتمه عزیز. غربال اولم چون ریسکم بالای 5000 بود گفت دیگه دومی رو نمیخواد انجام بدی. از 2تا دکتر هم پرسیدم هر دو گفتن نمیخواد.فقط برام سونو انومالی نوشت که تو 18 هفتگی انجام دادم. 

بچه ها ترشحم دارین من داشتم به دکتر گفتم قرص واژینال داد حالا اونو که میذارم بدتر شده همش چیزای زرد و زیاد ازم خارج میشه

من الان 21 هفتمه عزیز. غربال اولم چون ریسکم بالای 5000 بود گفت دیگه دومی رو نمیخواد انجام بدی. از 2ت ...

مرسی گلم

بچه ها ترشحم دارین من داشتم به دکتر گفتم قرص واژینال داد حالا اونو که میذارم بدتر شده همش چیزای زرد ...

خواهرم ترشح زرد داشت که میگن خطرناکه شیاف داد دکتر خوب نشد خیلی درگیر بود اخرش فهمید شیاف رو خوب نمیزاشته عمیق گذاشت خوب شد

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
بچه ها ترشحم دارین من داشتم به دکتر گفتم قرص واژینال داد حالا اونو که میذارم بدتر شده همش چیزای زرد ...

من میزارم قرص واژیتال کلوتریمازول داخل واژنم میسوزه بیشتر 

2706