1147
648
عنوان

به فکربابامم😢😢😢

1021 بازدید | 71 پست

صبح یه ساعت ازبینیش خون غلیظ اومد چون دیشب اصلانخوابید تاصبح سیگارکشید...چکش برگشت خورده...ازیه طرف واسه من داره جهازمیخره...ازیه طرف برادرم وقت زن گرفتنشه گرونی ازیه طرف...به نظرتون خطرناکه؟؟؟؟

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156

خدا به دادش برسه....نه از فشار خونشه فک کنم بالا رفته 

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔

نمیتونی کار کتی خودت کمکش باشی؟ چرا نمی بریش دکتر اصرار کن ببرش، فعلا زن نگیرید تولین وضعیت برای داداشت

دورهمی کنکوریهای ۹۸، از اون طرف آینده شد از آن کیا، ما نشستیم به دوخت و دوز پارگی ها، مخلص واقعی جاشو داد به ناخالصی‌ ها
اخ خدا نگذره از بانی این گرونی و مشکلات....فشارشو چک کن یه دمنوش براش درست کن دلدادیش بده.... سعی ک ...

من اخه کاری ازم برنمیادکه😢😢الان باهمون وضع پاشدرفت سرکار😔😔😔😔😔

یه دکتر ببرین

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               
1189

چرا کاری برنمیاد دختر دیگه بزرگ شدیا ازدواج کردی باید تصمیمای مهم بگیری

دورهمی کنکوریهای ۹۸، از اون طرف آینده شد از آن کیا، ما نشستیم به دوخت و دوز پارگی ها، مخلص واقعی جاشو داد به ناخالصی‌ ها
1179

خدا هیچ پدریو شرمنده خونوادش نکنه

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               

کاش خودتم سرکار میرفتی 

یکی از دوستای من خیلی زرنگه تو خونه اموزش رقص میده و لباس میاره میفروشه تو چندماه کلی کارش گرفت 

اگه بتونی کمک خرج باشی عالیه 

تنها یک مرد قدرتمند از عهده یک زن قوی برمی آید، یک مرد ضعیف خواهد گفت که او یک زن پرمدعاست•••         آنچه باور داشته باشید تبدیل به واقعیت دنیای شما میشود. باورهای قدرتمند بر احساس، اعمال و دستاوردهای شما تاثیر می گذارند. اگر گرفتار باورهای غلط ، ترس، تردید و حقارت باشید، هیچ چیز نمی تواند به شما کمک کند•••   •••قانون زندگی قانون باورهاست•••
میگه چیزی نیست نمیره...داداشمم کبدش مشکل داره نمیره😔😔😔😔😔

مشکل کبدش چیه؟

نمیتونی کار کتی خودت کمکش باشی؟ چرا نمی بریش دکتر اصرار کن ببرش، فعلا زن نگیرید تولین وضعیت برای داد ...

داداشم ۲۷سالشه مهندسه کاربراش نیست تویه شرکت داره کارگری میکنه ماهی ۱۲۰۰میگیره نه خونه داره نه ماشین نه سرمایه خب اونم زندگی میخواد😢😢😢😢😢

تو خونه کارای هنری انجام بده

نمدی دستبندی تاجی چیزی

بالاخره با پولش شاید خرده ریزای جهیزیتو بتونی بگیری

بازم یکم ب پدرت کمک میشه دلگرمم میشه

1178