2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مشغول همه چيز..چرا خريد نكردم چرا ناهار درس نكردم چرا زودپزم خراب شده..وسواسي شدم..نميدونم تو باردار ...

اخی عزیزم بیخیال شو اینقدر فکرنکن خودتو بایه چیزی مشغول کن

نازنین زهراعشق یه دونه مامان😍
اره خيلي حالم بده..بخاطر بارداري نميشه باشگاه بري نميشه بري بيرون وياردارم..يه جوريم

یوگا برو خیلی تاثیر داره اگرهم باشگاه نمیتونی بری تمریناشو از نت سرچ کن انجام بده من خودم شدید اینطوری بودم سر هر مسئله ای خودمو داغون میکردم الان خیلی بهتر شدم 

اخی عزیزم بیخیال شو اینقدر فکرنکن خودتو بایه چیزی مشغول کن

خير سرم الان سركارم ولي دست ودلم به كار نميره..همش فكرم مشغوله..قبلا نزديك پريودم اينطوري ميشدم..

2738
یوگا برو خیلی تاثیر داره اگرهم باشگاه نمیتونی بری تمریناشو از نت سرچ کن انجام بده من خودم شدید اینطو ...

افرين خوب گفتين اون باشگاهي كه ميرفتم يوگا هم داشت..عادت به خونه موندن ندارم..يه چيزيو خيلي بهش فك ميكنم

افرين خوب گفتين اون باشگاهي كه ميرفتم يوگا هم داشت..عادت به خونه موندن ندارم..يه چيزيو خيلي بهش فك م ...

برو پارک پیاده روی کن لاقل دوستاتو بگو بیان خونت حالو هوات عوض شه 

ازهورموناته عزیزم 

اره فك كنم..ميدوني بيشتر از همه برا زودپزم غصه ميخورم كه توماشين ظرف شويي لعابش رفته..شوهرم ميگه خوشي زده زير دلت اينم شد غصه..ولي ذست خودم نيس..الان١٦هفته هستم بايد صب كنم بعد بارداري برم دكتر

اره فك كنم..ميدوني بيشتر از همه برا زودپزم غصه ميخورم كه توماشين ظرف شويي لعابش رفته..شوهرم ميگه خوش ...

فداسرت عزیزم بیخیال فداسرنی نی یکی دیگه بخر 

نازنین زهراعشق یه دونه مامان😍
2706