2733
2734

خانما شايد خيلياتون منو با تاپيك طب سنتي م بشناسيد

يكي از خانماي ني ني سايت امروز بهم خبر بازداريشو داد😍تنبلي تخمدان داشت

خيلي خوشحالم ب همون اندازه ك برا بارداري خودم خوشحال شدم

ي خانم ديك م شوهرش مشكل اسپرم داشتن اونم خبر بازداريشو داد قبلا

چ حس قشنگيه

كاش اينقد توانايي داشتم ك خيلي ازمشكلات دوستامو حل ميكردم

خدايا شكرررررررت

توروخدا برا منتظرا دعا كنيد صلوات بفرستيد😍

ان شالله خدا ب همه فرزند سالم و صالح بده

....‌

عزیزم برای زخم معده و کیست اندومتریوم روشی میشناسید؟؟ البته من عصاره ریشه شیرین بیان استفاده کردم و زخمام تا حدی خوب شد ولی کامل ازبین نرفته

هر آنچه در این عالم اتفاق می افتد،چه حکمت آن را دریابید یا نه ، برای خیری والاتر است.هرچند آن خیر به سادگی قابل تشخیص نباشد.🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم برای زخم معده و کیست اندومتریوم روشی میشناسید؟؟ البته من عصاره ریشه شیرین بیان استفاده کردم و ...

سلام

ن برا زخم معده چيزي نميدونم

اما برا كيست پماد رويان بو علي

تاپيك طب سنتي م رو بخونيد

سرچ كنيد ميخوايم با طب سنتي باردارشيم

....‌
2738

من کولیت دارم ویکی سقط شد ازم.اما میترسم دوباره از سقط.اخه داروهامو باید تااخر عمر بخورم.دکترا گفتن مشکلی نداه وسقط ازدارو نبوده.تو رو خدا برا منم دعا کنید.التماستون میکنم

سلام ن برا زخم معده چيزي نميدونم اما برا كيست پماد رويان بو علي تاپيك طب سنتي م رو بخونيد سرچ ...

ممنونم عزیزم

هر آنچه در این عالم اتفاق می افتد،چه حکمت آن را دریابید یا نه ، برای خیری والاتر است.هرچند آن خیر به سادگی قابل تشخیص نباشد.🌺
استارتر جان ميشه ب منی ک هیچ مشکلی ندارم و همسرمم سالمه بگي چکار کنم این ماه باردار بشم ی سقط 7 ماه ...

سلام عزيزم

من دكتر نيستمااا

اما بنظر من تموم تاخير تو بارداريا نا باروريا از سردي هست

ب سردي غلبه كنيد چيزاي گرم بخوريد

....‌
2706