2737
2739

خوس بحالتون 😭😭😭😭 تو مشهد که اصلا نمیذارن کنسرت باشه...

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشم نمیاد ازش مگه کنسرت هم داره اون که فقط یک آهنگ داره همونو ابلهانه همه جا میخونه همشو که تقل ...

نه بابا خیلی آهنگ داره...اتفاقا تقلید نمی کنه واقعا سواد موسیقی داره و صاحب سبکه  که  

2728

دکتر سهیلا سامی...خانوم دکتر جوان و معروف و جراح مغز و اعصاب هستن.

اتفاقا ایشون هم امشب استوری کنسرت امید حاجیلی رو گذاشته بود

تیکر بارداری نیست...تیکر کنکورمه...لطفا واسه موفقیتم تو کنکور تجربی دعا کنید  
خواننده مگه این تاپیکو زده که بی احترامی نکنیم نظرمونو گفتیم

یعنی اگر جز خود خواننده کسی چیزی ازش بگه هرکسی میتونه بهش توهین کنه؟ عجیبه والا

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  

منم دوس دارم کنسرتاشو، خوش میگذره

واییی فردا میرم کنسرت یگانه، محشره از همه کنسرتا بیشتر دوس دارم

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
عععع منم خیلی دوس دارم برم کنسرتش خیلی حال میده😄 دیشب رفتیم یه کافه تو نهج البلاغه موسیقی زنده اصل ...

اینور سال که نداره سال بعد میذاره اردیبهشت اینا....سایت  رو چک کنید

2738
یعنی اگر جز خود خواننده کسی چیزی ازش بگه هرکسی میتونه بهش توهین کنه؟ عجیبه والا

انتقاد کردیم مگه قراره همه خواننده ها صداشون خوبه صدای خوب میخای امید معین ابی گوش کن اینا که همه صداشون دستکاری شده اس خواننده ها بیشتر از شنونده ها شدن.

خاکی که باشی اسفالتت میکنن:'(
منم دوس دارم کنسرتاشو، خوش میگذره واییی فردا میرم کنسرت یگانه، محشره از همه کنسرتا بیشتر دوس دارم

بیا برامون تعریف کن...من نرفتم تا الان کنسرتش...فک نکنم  ولی شاد باشه...خیلی برام سواله چرا تند تند سلداوت می کنه

وای نه عزیزم...انصافا باسواده...اگه از اونا که موسیقی بلدن بپرسی می گن تو کار خودش واقعا خوبه

عزیزم اینا همشون صداشون دست کاری شده اس متن اهنگاشونم که نگم برات.فقط به درد همون سرگرم کردن مردم  تو کنسرتا میخورن

انتقاد کردیم مگه قراره همه خواننده ها صداشون خوبه صدای خوب میخای امید معین ابی گوش کن اینا که همه صد ...

من کنسرت حاجیلی 2بار رفتم و هر 2بار قسمتی بودم که کامل مشخص بود و تنها خواننده ای بود که رفتم کنسرتش و همه اهنگارو خودش میخونه نه لب میزنه نه چیز دیگه ای

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
من کنسرت حاجیلی 2بار رفتم و هر 2بار قسمتی بودم که کامل مشخص بود و تنها خواننده ای بود که رفتم کنسرتش ...

خوب بانی و عسگری و فرزین اینام لب نمیزنن مگه دلیل به صدای خوبشونه فقط جو کنسرتشون شاده ولا غیر

2706