2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تعریف میکرد میگفت یکبار با بچه ها رفته بودیم خرید از یک کفشی خوشم اومدم به فروشنده بگم کفش قهوه ای چند قیمته گفتم کفش قهوه ایه چه رنگیه

عزیزان لطفا لطفا لطفا خواهش میکنم منو لایک نکنید نکنید نکنید ممنونم ازتون
2728
باور کن غیر این نیستمن هر کجا غاز میدیدم همینجوری بودن

چندسال پیش عمم اینا ی شهر دیگن ما رفتیم خونشون یهو موقع برگشتن پسر عمم اردکاشو داد بمن3تا بودن منم خوشحااال اونام اصراار ک ببرین

یکیشون تو راه مرد اون دوتا مث سگ پاچه میگرفتن نوک میزدن یبار ریختن سر نوه خالم کوچیک بود کلی زدنش  

چندسال پیش عمم اینا ی شهر دیگن ما رفتیم خونشون یهو موقع برگشتن پسر عمم اردکاشو داد بمن3تا بودن منم خ ...

😂😂😂😂😂 بیچاره

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

بابام معدش درد میکرده نصف شب پامیشه یخچالو نگا میکنه میبنه یه شیشه هس اونجا فک میکنه شربت معدس سر میکشه نگو اسیتون بوده 😂😂😂بیچاره میگف تا صب معدم سوخت 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
همین الان صبح بیدارشدم  دیدم این کرم واژینال کولوتریمازول روی میز هست تعجب کردم  زنگ زدم ...

اتفاقا درصد چربیش زیاده حسابی پوستشو نرم کرده 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
از کجا فهمیدی 

همکارش بود. دختره ترشیده شب و روز ول کن نبود

روزای سختی گذروندم.

الان اصرار داره چرا مثل اولا دوستم نداری. حتی نای جواب دادن ندارم. 😭 فقط نیگاش میکنم و متعجم که ی مرد چقد میتونه وقیح باشه

یاد مرد وقیح نی نی سایت افتادم

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 
همکارش بود. دختره ترشیده شب و روز ول کن نبود روزای سختی گذروندم. الان اصرار داره چرا مثل اولا دوست ...

خب اون ول کن نبود مطمنی بهت خیانت کرده .خب زندگیت خوب بساز تا شوهرت طرف خودت بکشونی 

یه همسایه داشتیم نوک زبون میزد حرف که میزد میخواست بگه بستنی چوبی میگفت بستنی سویی و بهپقرص مسکن میگفت کس مسکن

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد  
2706