1147
648

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

روزیکه رفتیم برای آزمایش خون بعد آزمایش اومد برامون شیرینی خامه ای بگیره هول شد ظرف شیرینی چپ شدرو پیرهنش سفیدم بود،خیلی خجالت کشید جلو مامانم😅😅

من برای رسیدن به هرچیز کوچیکی کلی جنگیدم  کلی تلاش کردم برنامه ریزی کردم و در آخر هم جذبش کردم و رفتم سراغ هدف بعدی،من یه آدم خوشبختم که باور دارم خوشبختی و زندگی خوب حق منه و اتفاقای خوب مثل تکه های پازل روز منو تکمیل میکنن،من میتونم چون خیلی قدرتمند تر از دیروزمم و امروز یه هدیه بزرگ برای منه چون میتونم یه قدم به خواسته هام نزدیکتر بشم🧠❤👣
1156

یسری بهش گفته بودم حواست باشه اگ‌فلانی‌ عیدی داد توهم عیدی بده  شوهرم نبود ک اون طدف عیدی داد موقعی ک اوند رو گوشیش اس دادم بعد تک زدم ک پیامو ببینه تو جم گف تو زنگ زدی😐😅

کلا ضایع شدم .ولی سوتی زیاد میده چون دوهزاریش کجه😄

آن خدایی که به قلبم غم دادخود او باران داد...زندگی با عطش ثانیه ها میگذرد...میشود ثانیه را جریان دادمن #خدا را دارم...آن خدایی که به هنگام غمم میگریدو به هنگام خوشی های دلم میخنددشعر من باز پر از صحبت بی قافیه گی ستمن #خدا را دارم...اوست هر قافیه و وزن و صدااوست جاری به دل ثانیه هاهمه بارانها، همه جریانها، همه تاب و تب دل، تپش ثانیه ها...پر از صحبت اوستبا دلم میخوانم:من #خدا را دارماللهم صل علی محمد وآل محمد....

شوهر ندارم سوتی خودمو میگم 

امروز مهمونی خونه داییم اینا دعوت بودیم یه جای خیلییییی شلوغ بعد من رفتم دستمو بشورم تو حیاط 

یهو دیدم یه گربه یه گنجشکی رو خورده 

بعد با عجله رفتم تو بلند گفتم داییی یه گنجشک گربه خورده 

همه مرده بودن از خنده اب شدم😑😑

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

تو خیابون بودیم بعد اون پشت فرمون بود یه ماشینی دیگه پیچید جلو ما .یهو داد زد گفت د بیا تو خیابون دیگه بیا تو خیابون .یه بارم داشت حرف میزد افتاد تو جوب

پندار نیک🌹🌹🌹گفتار نیک 🌹🌹🌹کردار نیک🌹🌹🌹
1194
اره عزیزم بگو

پریشب شوهرم بی خواب شده بود‌ . بعد داشته منو عاشقانه نگاه میکرده‌. من خواب بودم. میگه یهو دستت کردی تو دماغت و مالیدی به لپ من ‌ . بعد پشتت کردی خوابیدی....وای یعنی تعریف کرد من تشنج زدم از خنده😃😃😃

به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از اين مهربانتر خواهم شد...  

تازه نامزد کرده بودیم رفتیم پیتزا فروشی برامون پیتزا اوردن شوهرم گارسون رو صدا زد کلی جلوی من قیافه گرفت گفت اقا اینو برگردونید یکی دیگه بیارییییدددد😡

گارسون:اقا چیشده مشکل چیه؟؟، 

شوهرم:واقعا که متاسفم واستون این واشرا چیه به این زیادی رو پیتزا😡

گارسون:اقا اینا زیتون سیاهه  

خدایا انی و کمتر از انی منو به خودم وامگذار🌹🌹
1184
تازه نامزد کرده بودیم رفتیم پیتزا فروشی برامون پیتزا اوردن شوهرم گارسون رو صدا زد کلی جلوی من قیافه ...

واقعا🙄😂😂😂😂

ی دختر تیر ماهی          عشق بابایی       پرسپولیسی دو آتیشه     دانشجو         عاشق اهنگ های یاس و علی رضا طلیسچی           عاشق فوتسال و پی اس     کلا با بقیه دخترا فرق دارم                   البته عاشق متفاوت بودن هستم         اینو یادم رفته بود بنویسم لایکم کنید ریپلای کنید بازم چون عاشق متفاوت بودنم
تازه نامزد کرده بودیم رفتیم پیتزا فروشی برامون پیتزا اوردن شوهرم گارسون رو صدا زد کلی جلوی من قیافه ...

😆😆😆😆😆😆😆😆😆دروغ میگی 

وای مردم😂😂😂😂😂😂

من اگر روزی شود نقاش این دنیا شوم🌸این جهان را عاری از هر غصه و غم میکشم🌸

یه بار گفت بچه خواهر خیلی شیرینه... گفتم حتی از بچه خود آدم، نه؟! حواسش نبود گفت آره... عهههه    قیافش اینطوری شد یهو!

😇🍀به نام قدرت مطلق، نيروى برتر. نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. اى قدرت مطلق و اى نيروى برتر🍀😇                                                                                                                               راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. عیسی مسیح (ع) 🍀
1178