2703
2553
عنوان

به نظرتون میشه از یه پزشک شکایت کرد تو این موردی که توضیح میدم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 455 بازدید | 27 پست

اگر هم شکایت نمیکنی فردا برو صداتو ببر بالا بگو توضیح بده چرا این غلط رو کردی؟شکایت میکنم همین که یکم استرس شکایت داشته باشه هم خوبه فکر نکنید خیلی هم الکیه یه رسیدگی هایی و پیگیری هایی میشه

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻
یعنی توضیح نداد قبلش؟؟؟؟؟ اجازه نگرفت؟؟؟؟ صددرصد کارش غیر اخلاقی بوده

نه اصلا اجازه نگرفته . منم از همین عصبانی شدم . خودم نبودم اونجا مادرم تنها رفته بود . بعدش واسم تعریف کرد . اون لحظه هم انقدر حالش بد بود نمیتونستم تنهاش بزارم برم شکایت کنم . گفته لباستو در بیار معاینه کنم . بعد یه دفعه یه سوزن فرو کرده . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اصلا اجازه نگرفته . منم از همین عصبانی شدم . خودم نبودم اونجا مادرم تنها رفته بود . بعدش واسم تعر ...

این ادم نه اخلاق حرفه ای داره نه شعور انسانی، من بودم حتما شکایت میکردم و پیش رییس بیمارستانم میرفتم ببینم با چه مجوزی همچین کاری کرده،حتما طرح تحقیقاتی داره داره بی اجازه از مریضا نمونه میگیره 

2720
اینقد فساد اداری و بی انصافی و کارهای غیر اخلاقی هست که بعید میدونم به شکایات مردم بدبخت رسیدگی بشه. ...

واقعا راست میگی . قبلا یه جا پاتولوزی رفتیم واسه نمونه گیری . دکتر اوزی همین بلا رو سر مادرم آورد . جالبتر از همه اینکه اشتباه تشخیص داد و نزدیک بود دست مادرم رو قطع کنن . گفته بود دو تا توده تو سینه اش هست یکی هم تو دستش 

عزیزم راستش رو بگم میتونی اما به جایی نمیرسی چون شما شاهدی ندارید جز خودتون که باز هم ذینفع هشتید ت ...

ممنون از راهنماییت . واقعا حرفت درسته . چه مملکتی داریم . ازینجور چیزا زیاده . انگار مریض موش آزمایشگاهیشونه

2714
یعنی چی واسه خودم برداشتم ، مگه مردم جونشون از سر راه اوردن، چقدر بیشعور بوده کاش همونجا چیزی بهش می ...

واقعا منم همینو موندم . انگار خانوم میخواسته تحقیقات کنه یه نمونه واسه خودش گرفته بدون اجازه . انقدر حرص خوردم گلو درد گرفتم . اونجا نبودم . وقتی رسیدم کار از کار گذشته بود . مادرم نگفت چیکارش کرده اون دکتره . چند ساعت بعدش گفت 

بله باید شکایت کنی بیشعور بی وجدان نمونه میخواسته برای مقاله خودش من جایی کار میکردم شنیدم بعضی از ...

نبودم اون موقع .  رفتم مادرم رو بیارم ازونجا . اون موقع نگفت . حالش زیاد مساعد نبود . چند ساعت بعدش گفت