2410
2553

سلام . مادرم رو برای معاینه سینه بردم مرکز جامع سرطان . آخه چند ماهه درگیر سرطان پستانه و جدیدن یه چیزی دوباره همونجا که جراحی شده دراومده . پزشک معاینه اش کرد و بدون اینکه چیزی بگه یه دفعه یه سوزن فرو کرد تو سینه اش و نمونه گیری کرد. مامانم بنده خدا از شدت درد گریه کرد و جیغ زد . بعدش تمام لباس و شلوارش پر از خون شد . حالش خیلی بد شد . 

بعدش مادرم به پزشک گفت کی جوابش آماده میشه . پزشک هم گفت این که جواب نداره . من اینو واسه خودم گرفتم . اگه بخوای جواب بدیم بهت باید دوباره نمونه بگیریم . 😐 این یعنی چی واقعا . انقدر آدم ظالم . 

خلاصه ۴۰ تومن داده و دوباره سوزن کردن تو بدنش بدون بی حسی . 

حالا به نظرتون میتونم از این پزشک شکایت کنم ؟ از چه راهی میشه ؟ 

نمیخوام دلسردت کنم ولی دنگ و فنگ زیاد داره...

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

اینقد فساد اداری و بی انصافی و کارهای غیر اخلاقی هست که بعید میدونم به شکایات مردم بدبخت رسیدگی بشه. ولی من میگم سعیتو بکن. دلسرد نشو. بالاخره یه نتیجه ای میگیری که امسال این ادم بیشعور یکم بهتر شن. ادم که عمرا نمیشن. خیلی ناراحت شدم☹

عزیزم راستش رو بگم میتونی اما به جایی نمیرسی

چون شما شاهدی ندارید جز خودتون که باز هم ذینفع هشتید تو این موضوع و صلاحت شهادت ندارید،از طرفی اگه شاهد باشه و شکایت کنید دو حالت داره

موفق نمیشید چون پزشک به راحتی برگه ای به پرونده اصافه میکنه که آزمایش رو اون روز برای درمان بیمار انجام دادم و جوابش گم شده

موفق میشید:پزشک توبیخ میشه و تو کمیسون پزشکی تعهد میده که باز هم سودی نداره

اگه قصد شکایت داشتید باید با پزشکی مستقل مشورت کنید که پرونده رو جون دار تنظیم کنه هر چند به نظرم دردسر داره

دوران بـقا چـو بـاد صـحـرا بـگذشـت/ تلخی و خوشی و زشت و زیبا بگذشت__ پنداشت ستمگر که ستم بر ما کرد/بر گـردن او بـمـانـد و بــر مـا بــگـذشـت 🌷مخاطب خاموش دیروز و روشن!امروز...

بله باید شکایت کنی

بیشعور بی وجدان نمونه میخواسته برای مقاله خودش

من جایی کار میکردم شنیدم بعضی از انترن ها یا دکتر ها ازاین بی اخلاقی ها دارن نمونه مغز استخوان مثلا تجویز میکنن برای پایان نامه یامقاله

جرا اعتراض نکردی؟ داد و بیدا میکردی همونجا

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻
2706