1345
1341
عنوان

به نظرتون میشه از یه پزشک شکایت کرد تو این موردی که توضیح میدم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 397 بازدید | 27 پست
اینقد فساد اداری و بی انصافی و کارهای غیر اخلاقی هست که بعید میدونم به شکایات مردم بدبخت رسیدگی بشه. ...

واقعا راست میگی . قبلا یه جا پاتولوزی رفتیم واسه نمونه گیری . دکتر اوزی همین بلا رو سر مادرم آورد . جالبتر از همه اینکه اشتباه تشخیص داد و نزدیک بود دست مادرم رو قطع کنن . گفته بود دو تا توده تو سینه اش هست یکی هم تو دستش 

عزیزم راستش رو بگم میتونی اما به جایی نمیرسی چون شما شاهدی ندارید جز خودتون که باز هم ذینفع هشتید ت ...

ممنون از راهنماییت . واقعا حرفت درسته . چه مملکتی داریم . ازینجور چیزا زیاده . انگار مریض موش آزمایشگاهیشونه

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

یعنی چی واسه خودم برداشتم ، مگه مردم جونشون از سر راه اوردن، چقدر بیشعور بوده کاش همونجا چیزی بهش می ...

واقعا منم همینو موندم . انگار خانوم میخواسته تحقیقات کنه یه نمونه واسه خودش گرفته بدون اجازه . انقدر حرص خوردم گلو درد گرفتم . اونجا نبودم . وقتی رسیدم کار از کار گذشته بود . مادرم نگفت چیکارش کرده اون دکتره . چند ساعت بعدش گفت 

بله باید شکایت کنی بیشعور بی وجدان نمونه میخواسته برای مقاله خودش من جایی کار میکردم شنیدم بعضی از ...

نبودم اون موقع .  رفتم مادرم رو بیارم ازونجا . اون موقع نگفت . حالش زیاد مساعد نبود . چند ساعت بعدش گفت 

1350
کجا باید شکایت کنم ؟ 

اول برید پزشک قانونی اونا راهنماییتون میکنن

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35