2733
2739
عنوان

خانمایی ک عشقو تجربه کردید میشه بیاید؟😔

| مشاهده متن کامل بحث + 210 بازدید | 18 پست
ی بار ی چیزی گفت ک فکرمو مشغول کرد گفت باید صبر کنیم تا بتونم حلش کنم میخوام از صمیم قلب بیان طرفت ...

عزیزم توهمین تاپتیک های نی نی سایت یه چرخ که بزنی میبینی چقدر از زندگی ها به خاطر همین که مرد خودش نمیتونه برای زندگیش تصمیم بگیره به طلاق منجر میشه بهش بگو منم نمیخام تو روی پدر مادرت بایستی فقط زودتر یه تصمیم بگیر چون اینحوری فقط بیشتر بهم وابسته میشیم واگر مادرت مخالف باشه جدایی سخت میشه بهش اطمینان نده که در هر شرایطی کنارشی بزاربدونه ممکنه ازدستت بده و زودتر تکلیف ومشخص کنه اینطوری انگار توبرزخی

عزیزم توهمین تاپتیک های نی نی سایت یه چرخ که بزنی میبینی چقدر از زندگی ها به خاطر همین که مرد خودش ن ...

درست میگید 

حق با شماست،یک ماه پیش بهش گفتم اگه نتونی حلش کنی و هردفعه اینجوری قاطی کنی و بری تو خودت،هیچ فایده ای نداره و من نمیتونم از جا بلندت کنم چون من دخترم!میخوام ب تو تکیه کنم!وقتی اینجوری میکنی ناامید میشم!

گفت باشه،تو درست میگی حالا تا عید مشخص میشه همه چی!

سرآغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت...🌌🌒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من و شوهرم ٤ سال باهم بوديم و تقريبا رسيدنمون بهم محال بود...خانواده اش رسم دارن فقط از هم زبون و آشناي خودشون دختر ميگيرن...٤ماه بود كه از هم جدا شده بوديم و هيچ خبري ازش نداشتم...خسته بودم خيلي...به نبودش عادت كرده بودم...ي روز خواهرش زنگ زد به مامانم قرار گذاشت برا خاستگاري...هنوزم مثل خواب ميمونه...عقد كرديم...عروسي كرديم...نگران نباش خدا خيلي بزرگ تر از تصور ماست با تمام دلت بهش توصل كن

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
2728