2703
2553

سلام

شبتون بخیر

من و آقا پسری۲۷ دو ساله باهم آشنا شدیم،خیلی همو دوست داریم و عاشق هم هستیم.همه چیزمون هم سطح همدیگه س.علاقه مونم ی علاقه پاکه. هردومون ب اخلاقیات پایبندیم.مادرش از روزیکه فهمیده مخالفه در صورتیکه پدرش راضیه.تا میخواد قضیه رو درست کنه مادرش گند میزنه ب همه چیز:(

دلیلشم اینه ک من عروس غریبه نمیخوام و اینکه نمیخوام با دختری ک باهاش دوست بودی ازدواج کنی😔هرسه ماه ی بار ی جور عصبیمون میکنه!

اخرین بار ک یک هفته قبل بود،گفت بذار تو خودم باشم بعد خودم میام.کلا وقتی مشکل داره دوس داره بره تو خودش!منم بهش ن زنگ زدم ن پیام دادم. الان دیگه واقعا دلم تنگ شده😔ب نظرتون بهش پیام بدم یا باید صبر کنم تا خودش بیاد؟😟

سرآغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت...🌌🌒

صبر کن تجربه میگه پسر اگه واقعا بخاد مادرش که صلحه دنیارو میزاره زیر پاش میاد سراغ عشقش

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
صبر کن تجربه میگه پسر اگه واقعا بخاد مادرش که صلحه دنیارو میزاره زیر پاش میاد سراغ عشقش

میگه دوست دارم وقتی میاد طرفت با قلبش بیاد و راضی باشه ن ب زور!برام زحمت کشیدن نمیشه مثل تو فیلما براشون شاخ و شونه بکشم!

حق داره!منم چیزیو با بی احترامی نمیخوام،گفت صبر میکنیم تا کم کم راضیشون کنم ولی الان عجیب دلم شور میزنه

2714

صبر کن بزار با خودش کنار بیاد ایشون بایدبتونه از الان برای زندگی خودش تصمیم بگیره بدون دخالت مادرش بهش اجازه بده تصمیم درست رو بگیره وبهت نشون بده که میتونه مستقل باشه یانه مردا برای فکر کردن باید مغزشون ازاد باشه چندروز دلتنگی ارزش اینو داره که بزاری خودشوبهت ثابت کنه 

صبر کن بزار با خودش کنار بیاد ایشون بایدبتونه از الان برای زندگی خودش تصمیم بگیره بدون دخالت مادرش ب ...

میترسم مادرش این چند وقت بره رو مخش و تمام قلب و مغزشو شستشو بده

زن هنرای زیاده داره ،میتونه چون مادره از هرکدوم استفاده کنه!ازش میترسم😔

صبر کن خودش پیام بده رفته تو غار تنهایی داغ دلمو تازه کردی بابای منم مخالفه ازدواجمونه     ...

انشالله ک مشکلت حل بشه و بهم برسید🌷

مخالفت و ترس از نرسیدن روح آدمو میخوره

ن هوش میذاره برا ادم ن حواس درست و حسابی

میترسم مادرش این چند وقت بره رو مخش و تمام قلب و مغزشو شستشو بده زن هنرای زیاده داره ،میتونه چون ما ...

اگه الان بتونه بعداهم میتونه توزندگیت کلی مشکل ایجاد کنه همین الان متوجه شی که شوهرت چه ادمیه بهتره تا وارد زندگی شی اگه میبینی نمیتونه تصمیم بگیره توهم محکم برخورد کن 

اگه الان بتونه بعداهم میتونه توزندگیت کلی مشکل ایجاد کنه همین الان متوجه شی که شوهرت چه ادمیه بهتره ...

میدونید،خودمم از همین میترسم

پسر فوق العاده خوبیه ولی از اینکه تا مادرش ی چیزی میگه زود بهم میریزه و این همه حرف شنوی داره میترسم

ک بعدا هم هرچی گفت بگه باشه

اگه الان بتونه بعداهم میتونه توزندگیت کلی مشکل ایجاد کنه همین الان متوجه شی که شوهرت چه ادمیه بهتره ...

ی بار ی چیزی گفت ک فکرمو مشغول کرد

گفت باید صبر کنیم تا بتونم حلش کنم

میخوام از صمیم قلب بیان طرفت ن زوری!یکم براشون سخته!اخه من ی عمری بهشون گفتم باشه چشم هرچی شما گفتید!😐میترسم دلشونو بشکنم برا همین باید واقعا راضیشون کنم!

2706