1619
1605

همه اومدن واس تبلیغ فقط.یعنی تاحالا کسی پیش متخصص اندو نرفته.دندونمو دکتر نامرد بدعصب کشی کرده.باید دوباره عصب کشی بشه.چکار کنم😢😢

خاموش کن فانوس وابستگی ات را وقتی برای آدمهای امروزی خوبی وبدی یکسان است.بیش از حد (حوّا) بودن تاوان سنگینی دارد،وقتی آدمِ مقابلت(آدم) نیست.

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1522

برین پیش اونایی ک هیئت علمی دانشگاهن

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

آره تهرانم.من نمیخوام دتدونمو ازدست بدم.چون تو دیده.ایمپلنتم نمیتونم بکنم.چون شکستگش شدید فک داشتم😔😔همش کابوس میبینم

خاموش کن فانوس وابستگی ات را وقتی برای آدمهای امروزی خوبی وبدی یکسان است.بیش از حد (حوّا) بودن تاوان سنگینی دارد،وقتی آدمِ مقابلت(آدم) نیست.
1620

[QUOTE=84832988]كلينيك  دندانپزشكي مهديس تو ايت الله كاشاني ارياشهر من هميشه اونجا ميرم راضيم 

متخصصای عصبشم خوبن.؟باید ری اندو کنم.اگه دندونمو درست کنن.تا عمر دارم دعات میکنم.

۱۷سال پیش ۵تا دندونمو گرگان پیش خانوم عصب کشی کردم.عااالیی.تاحالا کوچکترین مشکلی ندلشتم.۳ساله اومدیم تهران.هیشکیو نمیشناسم.راستی کلینیک منتظری چحوریه.زنگ زدم بیشتر واس ایمپلنته.فقط یه متخصص اندو دارن.ولی کار ایمپلنتشون خیلی خوبه.داداشم رفت راضیه

برین پیش اونایی ک هیئت علمی دانشگاهن

فائزه جان از کجا پیداشون کنم؟

فائزه جان از کجا پیداشون کنم؟

مثلا تو که تهرانی برو تو سایت دانشگاه تهران

دانشکده دندان

بزن هیئت علمی

ببین اندو هاش کی ان

بعد اونا رو مطباشونو پیدا کن

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم