2737
2734
عنوان

کیا مثل من هستن؟

90 بازدید | 11 پست

من همیشه یه عالمه کار دارم، چه تو محل کارم چه تو خونه، نه اینکه کند باشم یا انجام ندم نه، خسته شدم، همش میگم این کارم تموم شه وقتم آزاد میشه اما یه کار دیگه شروع میشه، امروز تا ۶ سر کار بودم بعدم تا ۸ و نیم بیرون دنبال یه سری کار دیگه اومدم خونه کلی کار الان هم یکی قراره بیاد خونمون منتظرم بیاد، دارم غش میکنم😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من

دانشگاه 

كار 

باشگاه

خونه

مربى بدنسازى بين المللى / 2 کیلو افزايش وزن - ٨ كيلو كاهش وزن - در ماه (اصولى و سالم).و ناگهان در يك بعد از ظهر زمستانى وقتى كنارم آرام خوابيده بودى به ياد آوردم روزهاى رفتنت را، انگار درد مشت هايى كه آن روزها به ديوار مى زدم را تازه حس كردم، به تو نگاه كردم و به دستهايم... (متن واقعيه كپى نشه 🌹)
2738
من 😯خسته شدم ،هرچقدر کارای خونه وبچه رو انجام میدم ،دوباره فرداش از اول ،تمومی هم نداره ،سر کارم که ...

بعد میدونید چیه همیشه کلی کار باهم پیش میاد دیشب دیر خوابیدم صبح خوابم میومد باز بعدازظهر مجبور شدم بیشتر سر کار بمونم گفتم بیام خونه زود بخوابم ولی نشد مجبور شدم کلی کار کنم و تا الان بیدار بمونم فردا صبح هم ۵و نیم باید پاشم برم😭

بچه هم داری؟

منم سال ديگه راحت ميشم باز ادامه دكترا 😭

نه بچه ندارم

مربى بدنسازى بين المللى / 2 کیلو افزايش وزن - ٨ كيلو كاهش وزن - در ماه (اصولى و سالم).و ناگهان در يك بعد از ظهر زمستانى وقتى كنارم آرام خوابيده بودى به ياد آوردم روزهاى رفتنت را، انگار درد مشت هايى كه آن روزها به ديوار مى زدم را تازه حس كردم، به تو نگاه كردم و به دستهايم... (متن واقعيه كپى نشه 🌹)
بعد میدونید چیه همیشه کلی کار باهم پیش میاد دیشب دیر خوابیدم صبح خوابم میومد باز بعدازظهر مجبور شدم ...

اصلا از کار صبح خوشم نمیاد ،سخته ،من اکثرا عصرکار یا شبکارم ،

جالبه که همون کارای دیروز ،امروز هم هست ،ظرف ،لباس ،غذا ،کارای بجه ،جارو کردن خونه و مرتب کردنش

انگار هیچ فایده ای نداره