2726
عنوان

ازمایش دوم غربالگری خدایا شکرت

240 بازدید | 17 پست

سلام من هفته ۱۲ رفتم از دادم تاپیک قبلیم هست دکتر گفت خوبه ازمایشگاه گفت بیا هفته ۱۵ از بده وای ۳ هفتس دارم داعون میشم امشب ازمایشگاه زنگ زد تا وقتی نتیجه رو دادن ۱۰ سال پیر شدم اما خداروشکر اوکی خدا واسه همتون بخواد

تیکر تولد دختر نازنینمه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من ازمایششو ندادم فقط باید برم سونوش که ۱۰فروردینه..خوشحالم که خوشحالی عزیزم 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2728
ازمایش دوم رو ندادی؟ اخه واسه همه لازم نیس منم دکتر نگفت خودم خواستم 

اره دکتر گفت نمیخاد منم گفتم بهتر یه استرس کمتر 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
سونوشوچند هفته ا نجام میدن؟

برای من هفته ۱۸ نوشته

وای تااونموقع من میمیرم ازاسترس

بااسترس چیزی درست نمیشه باور کن دست ماها نیست فقط خدااا ما هیچ نقشی توش نداریم جز دعا دلتک بسپار به خدااا

بااسترس چیزی درست نمیشه باور کن دست ماها نیست فقط خدااا ما هیچ نقشی توش نداریم جز دعا دلتک بسپار به ...

امیدب خدا انشاالله همه ی نی نی هاسالم باشن ازماهاهم باشن

2706