1177
44
عنوان

بفرمایید خوراک خام+عکسسسسس

461 بازدید | 20 پست

بفرمایید خوراک کرم خام!
تامیلوک یا Tamilok غذای فیلیپینی است که شاید حال بهم زن ترین غذای اسیایی باشد،برای تهیه اش کرم های تنه های درخت را جداکرده و درون سوپ خام خام میخورند
😁😁😁😁😁😁

شروع بانوی سرخ جدید😉👈وزن شروع:۷۵___وزن فعلی:۷۰____وزن هدف:۵۵😍I can💪😎

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

1156
اه بابا داشتم شام میخوردم.چقد بی فکرین شماها

نوشته خام که گلم😑😑😑نمیومدی

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تهش چی میشه...؟😢💔خدا خواهش میکنم حاجتمو بده😭 چی ازم موووووووونده خدااااا؟ چجوری میتونی ببینی دارم آب میشم از غصه و سختی ولی ساکت باشی😭

اونا اختاپوس زنده میخورن خام که چیزی نیست براشون

من کاربریم تازس ولی سابقه چندصدساله توی نی نی سایت دارم./من خیلی بافرهنگم/من مدرک از همتون بالاتره(مدرکت چیه?عه چقدر کم خوندی من بالاترم😏)/من حق دارم نظرتو ریپلای کنم نقدت کنم ولی تو بیخود میکنی نظرمو نقد میکنی/من میتونم بهت توهین کنم ولی تو حق نداری توهین کنی./تو اگه بهم توهین کنی حتما مذهبی نما هستی.بی دینی/ببین چقدر در برابر بی ادبی هام طرفدار دارم.ببین همه طرف منن پس تو مشکل داری نه من/جوابمو نقد تندمو دادی???دعوا داری??????😨/من حق دارم از پدر و مادرم مادرشوهرم...ناراحت بودم سرت داد بزنم ولی تو خیلی بی فرهنگی اگه اینکار بکنی/من حاملم مگه نمیدونی این حق یه خانوم بارداره که باهات تند حرف بزنه.چقدر نفهمی که نمیدونی هورمونام بهم ریخته/من کلمات قلمبه سُلمبه به کار میبرم پس خیلی محترمم/من میتونم همه جا برم پشت سرت حرف بزنم که جواب توهینامو دادی بقیه هم باور کنن که تو بدی./میبینی همه منو تایید میکنن.لایکم میکنن کامنتمو ریپلای میکنن و اینو 👍👍میذارن پس حق با منه/من میتونم تاپیک خلاف قوانین بزنم ولی تو یه قانون شکنی اگه اینکارو بکنی/من میتونم توهین کنم تهمت بزنم غیبت کنم ولی اگه یه مذهبی اینکارو بکنم مذهبی نماس.ان شاءالله نسلشون برداشته بشه/من میتونم تاپیک رقصو اوازو بی حجابیو بی دینی بزنم ولی تو اگه تاپیک مذهبی بزنی یه ادم بی خود نخود مغزی که نمیدونی جای این چیزا اینجا نیست/من میتونم به اسم کاربریت و عکس پروفایلت گیر بدم ولی تو هه اره😏/ساکت شو بشین تو تبادل نظر حرف حرف منه اگه خلاف من نظر من حرف بزنی یه ادم مجرده بی مسئولیته بی مغزی که تو پر قو بزرگ شدی هیچی از زندگی و مشکلاتش نمیفهمی/من میتونم به به چه چه کنم وقتی نظرمو خواستی ولی به خودم حق میدم برم پشت سرت بگم اه اه چه سلیقه ایی/باداین امضات دیگه کسی جرات نمیکنه نظرتو ریپلای کنه.نقد پذیر باش فهمیدی یا جور دیگه حالیت کنم????/من از امضات فهمیدم تو دعوا داری.حتی از اون شکلک😏معلونه دیگه اصلا واضحه وااااااااا/(دیدی من میتونم ولی تو نمیتونی پس ساکت شو بشین سرجات😒)✨رفتار اکثر خانومای نی نی سایتی✨
1194

چند وقت دیگه این وضعیت خودمونه

کرمم نیست بخوریم

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷چیندن😷لال که نیستی عزیزم درست تلفظ کن.آفرین😎😎
1179

همینجوریم حالم بدبود

😖😷😷😷😷

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضاموکامل بخون اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم 👇👇👇.   میشه براحاجتم۳تاصلوات بفرستی ودعاکنی هرچه زودترصاحب خونه بشم مرسی
ننوشته کرم خام یا حیوون خام گلم.مگه فقط کرم جونور خامه؟

والا گوشت خام هم چندشه بنظرم 😐 

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تهش چی میشه...؟😢💔خدا خواهش میکنم حاجتمو بده😭 چی ازم موووووووونده خدااااا؟ چجوری میتونی ببینی دارم آب میشم از غصه و سختی ولی ساکت باشی😭
1183