2733
2734

سلام 

چند روز پیش تبلتم اعلانات اومد که ویروسی شده ، الان دوربینش کار نمی کنه 

آنتی ویروس قوی مریدا نصب کذدم چندتا برنامه رو معرفی کرد که تهدید داره منم حذفشون کردم حتی بازار رو هم معرفی کرد و منم حذف کردمبعد در طی روز یه بار یا دوبار خاموش میشه و در حالی که دارم کار می کنم میزنم کروم پاسخ نمیدهد منتظر می مانید یا تأیید منم مجبورم بزنم تأیید و خارج بشه ممکن از کروم باشه و حذفش کنم درست بشه ؟ اما خب یه رمز عبور و نام کاربری فراموش شده دارم که خداروشکر ذخیره کردمش ولی میترسم حذفش کنم دیگه نتونم واردش بشم 

نمیخوام ببرم بیرون درست کنم ،  میخوام ببینم میتونم خودم آنتی ویروس نصب کنم ؟ 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
عزیزم شما مدیومی؟ دیدم تو تاپزک اون خانوم که الان منو توش لایک کردید نوشته بودید توبه کردیو از این ...

یا قمر بنی هاشم   

نه بابا ‌، توبه کردم که تو تاپیکای ترسناک نرم 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آاااهااااا😝👍🏻

اما به نظر من پیگیر اینجور مسائل نباش ، زندگی خودت رو کن 

دنبال یه نفرم که راجب آینده یه چیزایی بهم بگه خودمم خیلی تو فاز چیزای ترسناکم

بدونی که چی بشه ؟ 

2738
شما نمیدونی که من پنج ساله دنبالشم بخدا دارم دیوونه میشم نمیدونم از کجا یکی که واقعا اینکاره باشه ...

دنبال این هستی که یه مدیوم درباره ی یه شخص خاصی بهت اطلاعات بده ؟‌