2726

ببخشید سوالم یکم خصوصیه من از همون هفته های اول بارداریم میل جنسیم خیلی رفته بالا حتی سه هفته حالت تهوع داشتم بازم تغییری نکرد الان سه ماهم تموم شده وارد هفته ۱۴ شدم بازم ..... میخاستم ببینم کسی اینجوری بوده با دکترم در این مورد صحبت کنم حقیقتش دکترم اشناس روم نمیشه کسی مورد مشابه داشته اخه تو نت همش نوشته میل کم میشه 

تو هفته ی ششم توی سونو وختی من و همسرم صدای قلب جنین رو شنیدیم 😍😍اون لحظه ی قشنگ رو آرزو میکنم واسه ی همه ی کسایی که منتظر مامان شدنن 🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر کی یه مدله دیگه

ولی دربارداری باید محدود شه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2728
منم اینجوری بودم شوهرم میگفت لکه بینی داری بیخیال شو اما من نمیتونستم گرچه سقط شد دعا کنید خدا یه ...

انشالله عزیزم 

تو هفته ی ششم توی سونو وختی من و همسرم صدای قلب جنین رو شنیدیم 😍😍اون لحظه ی قشنگ رو آرزو میکنم واسه ی همه ی کسایی که منتظر مامان شدنن 🤲
من هم توی هر دوتا بارداریم اینطور شدم بچه هام هم دختر بودن شاید به جنسیت هم ربط،داشته باشه

من ان تی رفتم ولی جنسیت رو بهم نگفت

من هم توی هر دوتا بارداریم اینطور شدم بچه هام هم دختر بودن شاید به جنسیت هم ربط،داشته باشه

تا کی اینجوری بودید؟؟؟؟

توی ان تی احتمال خطا زیاده واسه همین نمیگن مخصوصا اگه دختر باشه تشخیصش سخته

نگفت معلوم نیس گف کلا ما تو ان تی چک نمیکنیم

2706