2737
2739
عنوان

لطفاااا راهنماییم میکنید

61 بازدید | 9 پست

سلام دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید من ی خواستگار دارم دکتری زبان  و استاد دانشگاه و استخدام رسمی اموزش پرورش؛ایشون اصالت برای روستاهای یکی از توابع شهرمون هستن از لحاظ تعداد جمعیت خانواده هم ۹ تا برادر خواهرن ،خودشون پسر خوبی به نظر میامد ولی وقتی در مورد محل کارم پرسید ازم چند بار سوال کرد با مردا همکار هستید ،منم راستش و گفتم،گفتم حیطه کاری من اینجوریه که با مردا سر و کله دارم و در مورد شیفت کاریم سوال کردن گفتم صبحها چون وقت اداریه من سر کارم عصرا هم اگه کارفرما داشته باشم بله سرکارم به نظرتون ایشون بد قلب هستش؟بعد ی رفتارای خاصی داشت تو مراسم خواستگاری میوه رو برداشت گذاشت تو جیببش من اصلا چنین جیزی ندیده بودم😅 بچه ها به نظرتون چه کنم؟

"و تو در پناه خدایی و او هیچ وقت دیر نمیکند"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای میوه رو واقعا گذاشت تو جیبش       ؟!    

بخدا گذاشت تو دلم گفتم این چه حرکتیه اخه یکم شخصیت خوبه بزور خودم و نگه داشتم خندم نگیره

گول دکتری رو نخور بیشتر بشناسش ببین از لحاظ فرهنگی و اخلاقی چقدر به هم نزدیک هستید 

نه خب اگه به مدرک بود که با خواستگار قبلیم که حداقل سطح فرهنگشون از این بالاتر و بسیار مودب تر بود ازدواج میکردم اونم خواهرش خیلی دخالت بکن بود خودش تو روز خواستگاری به مامانم گفته بود من با عروس وسطی قهرم چون تو خرید عروسیش سشوار گرون خرید لوازم ارایش مارک برداشت مامانم گفت قید اینا رو بزن دخترم چون با روحیه که تو داری اصلا نمیتونی با اینا زندگی کنی همش دخالت میکنن ولی خداییش پسره خیلی روشنفکر بود چند بار بهش گفتم همکارای من مردن گفت اینکه بخوایمم تفکیک جنسیت بکنیم تو کار اصلا دیده خوبی نیست چون همه تو اجتماع داریم زندگی میکنیم این که امروز اومده بود  بهم میگفت خب پس سرتونم خیلی شلوغ انگار😅شیفت صبحها نیستید عصرا هم کارفرما داشته باشید بازم نیستید 😆😆

2738