2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

غذای اصلیش کاه و یونجه است. بدون این ضعیف میشن.  کنارش سبزیجات و کاهو. میوه جات کمتر. ویتامین مخصوص هم دارن که باید گرون شده باشه اگه پیدا بشه

باید از قفس بیرون بیان یه مدت در روز و بازی کنن. ترجیحا کلا آزاد باشن. 

حتما چیزی برای جویدن لازم دارن 

هرگز جاشون خیس نباشه حتی یه شب

ادرارکردن توی لگن خاک مثل گربه رو یاد میگیرن ولی مدفوع نه. مدفوع ریز و کوچک

گربه پاره شون میکنه

تحمل گرماشون کمه

سرمای خیلی شدید هم براشون خوب نیست

عقیم نشن نیاز جنسیشونو نشون میدن

همه چیز را میجون پس نباید سر راهشون باشه

چرا چی شدن مگه

وقتي هفت سالم بود كلي خرگوش داشتيم توحياط خونمون ني ني خرگوشم داشتن انقد دوسشون داشتم حدنداشت يروزك خونه نبوديم وقتي برگشتيم همشون مرده بودن انگاريچيزي بهشون حمله كرده بود خوني افتاده بودن😔😔😔

وقتي هفت سالم بود كلي خرگوش داشتيم توحياط خونمون ني ني خرگوشم داشتن انقد دوسشون داشتم حدنداشت يروزك ...

آخی..طفلکاا

《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》
غذای اصلیش کاه و یونجه است. بدون این ضعیف میشن.  کنارش سبزیجات و کاهو. میوه جات کمتر. ویتامین م ...

بعد اینکه شندیدم موی خرگوش مریضی میاره درسته؟همش تو بغل بچه هامه چیزیشون نشه

موی خرگوش نشنیدم مریضی بیاره

نمیدونم .آخه بعضیا میگن نگهداریش خوب نیس .ولی دختر من خیلی دوس داره نمیشه کاریش کرد  

وقتي هفت سالم بود كلي خرگوش داشتيم توحياط خونمون ني ني خرگوشم داشتن انقد دوسشون داشتم حدنداشت يروزك ...

واااای...قلبم....😭😭😭

خرگوشا حیوونای ضعیفی ان...حتما اگه پیششون نیستیم باید جاشون  امن باشه...

بهترین تاپیک من:   کامل-بخوان-نگران-احوالتم                                                                                         
بعد اینکه شندیدم موی خرگوش مریضی میاره درسته؟همش تو بغل بچه هامه چیزیشون نشه

نه...بیماری مشترک خرگوش و انسان بی نهایت کمه...

جوری که واکسنش اصلا تو ایران نیست و در حالت بسیار نادر در کشورهای دیگه ست

بهترین تاپیک من:   کامل-بخوان-نگران-احوالتم                                                                                         
نه...بیماری مشترک خرگوش و انسان بی نهایت کمه... جوری که واکسنش اصلا تو ایران نیست و در حالت بسیار ن ...

وای مرسی .خیالم راحت شد

2706