2703
2553
عنوان

مانتو ابی اسمانی

1355 بازدید | 33 پست

دوستانی ک گفتن مانتو ابی اسمانی و با طوسی ست کن مانتو اینه ،ببینید با طوسی چطور میشه 

مانتو پیش از حد سادس ،خودم پارچشو نگرفتم مادرشوهرم میخواست از عزا پدر بزرگم در بیاره گرفته همه میگن رنگ لباس بیمارستانه😣😩 حالا ک زحمت کشید خریده و زن داداشم دوخته میگم بخاطر اینکه از سادگیش در بیاد،برم گل تک تک بگیرم روش بزنم ،نظرتون چیه ،

زن دادشم میگه اگ خواستی با طوسی ست کنی گلهای رو مانتو هم طوسی بگیره 

خدایا شکرت ،بخاطر همه چی ،ببخش ک بنده خوبی برات نیستم😔

کو

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

قشنگه واسه بیرون می تونی بپوشی

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2714

به نظرم جالب نیست مانتو آبی با گلهای طوسی میتونی شالو اینا رو طوسی بگیری ولی ایتکه گل روی لباش طوسی باشه نمیپسندم....باز باید دید چه نوع گلیه شاید خوب بشه  

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage

اولاً که مانتوت خوشگله، اصلنم شبیه لباس بیمارستان نیست، دوماً که با توسی هم خیلی خوب شده، سوماً اگه حس میکنی خیلی ساده است شال یا روسری طرحدار و گلدار با رنگهای شاد بگیر

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2706