2737
2734

عیدم اومد.من نتونستم مانتو پیدا کنم.موهامم رنگ نکردم.لوازم آرایشیم نخریدم.دلم میخلست مانتوم خییلی لاکچری باشه که نبودوتصمیم گرفتم تیپ پارسالمو بزنم.سی سالمه ولی دلم بچس ذوق عیدو داشتم ولسه خریدش که اونم نشد

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....

حتی موهامم رنگ نکردم.وقت ندارم حس میکنم

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....

من خونه تکونی هم نکردم 😐

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اگر پول داری چرا کارات نکردی؟ مامتو لاکچری چیه؟؟مانتو باید به تنت بشینه  برو ی ارایشگاه موهات ...

یه جورایی شاید با شوهرم لج کردم.نمیتونم بگم چی بهم گفته ولی دلمو شکسته حالمم خوب نمیشه

عزیزم من به خاطر اینکه داریم خونه میسازیم قید همه چی رو زدم مو رنگ کردم لوازم ارایشی(کخیلیاشم ندارم )

شلوار روسری ببین من واس خرجم کمتر شه مقنعه خریدم چون شوهرم بهش فشار میومد اونم کلی شرمندم شد ک من اینو نخاستم حتی گف به خدا خونه ها درست شه جبران میکنم برات هر چی بخای برو بگیر حتی زورکی رفت واسم مانتو خرید ک اونم نمیخاستم و اصلا ذوقی ندارم حتی امسال ذوست داشتم چادر بگیرم ولی قید اونم زدم 

حتی باورت نمیشه من با 17 سال سن لباس های توی خونه ام از دوسال پیش مه ببین الان شرایط تو بدتره یا من ...

باید ساخت دیگ ایشالا درست میشه

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
منم رنگ نکردم و وقت آرایشگاه هم نگرفتم چون از رنگ بدم میاد و موهای خودم بیشتر بهم میاد ابرو هم خودم ...

نه من پارسال آمبره کردم امسال هی0ی.اتگار ذوقن کور شده

من خونه تکونی هم نکردم 😐

منم نصفه مونده.دوشنبه تمومش میکنم ولی

یه جورایی شاید با شوهرم لج کردم.نمیتونم بگم چی بهم گفته ولی دلمو شکسته حالمم خوب نمیشه

به درک 

تو تیپ بزن جور دیگه حالش بگیر چرا ی کاری کنی تو عید بگه همه زنا ادمن جز زن من،، شما خودت خوشگل کن شبا بهش لج کن که دیگه جرات نکنه برات قیافه بیاد و بهت حرفی بزنه

2706