2737
2734

بیاین تو این تاپیک یادگاری و دل نوشته بنویسیم💚💚💚

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...

جلوى واژه ى نبودن نوشته اند : “ عدم حضور شخصى یا چیزى ” ؛ همین. چقدر نبودن تو را ساده فرض مى کنند...🌹

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...

دردمن حصاربرکه نیست.دردمن زیستن با ماهی هاییست که فکردریا به ذهنشان خطور نکرده است

تجملات هیچگاه جاذبه ای برایم نداشته...من چیزهای ساده را دوست دارم...کتاب ها را...تنهایی را...وبودن با کسی که تو را می فهمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از کسی که بهت دروغ گفته نپرس : چرا؟ چون با یه دروغ دیگه قانعت میکنه …

2728

🌸🌸🌸🌸سفر بخیر اسفند ! کوله بارت را بستی ؟ چیزی را فراموش نکرده باشی! مثلا خاطره ای ، دردی ، غمی ! حواست باشد همه را برداری دِر چمدانت را محکم ببندی! فروردین دارد می آید! میدانی که چمدانش سبک است پر از شکوفه ! وقتی رسید میخواهم وصلشان کنم روی درخت های حیاط ! میخواهم بهار را دل انگیز کنم... عشق را نشانش بدهم قدم زدن زیر باران ، آن هم دو نفره ،شانه به شانه را یادش بدهم به بهار بفهمانم سه ماه فصلش باید دوست داشتن باشد ، پر از روزهای خوب ، پر از قرارهای عاشقانه ... اسفند جان بودنت کافی است وقتت تمام شده بو کن ! بوی سمنو می آید بوی سنجد ! بوی پول های تا نخورده ی لای قرآن ! معطل نکن پستت را تحویل بده بهار پشت در است !💙

مرگ من روزی فرا خواهد رسید

در بهاری روشن از امواج نور

در زمستانی غبار آلود و دور

یا خزانی خالی از فریاد و شور

مرگ من روزی فرا خواهد رسید

روزی از این تلخ و شیرین روزها

روز پوچی همچو روزان دگر

سایه ای ز امروز ها ‚ دیروزها

دیدگانم همچو دالانهای تار

گونه هایم همچو مرمرهای سرد

ناگهان خوابی مرا خواهد ربود

من تهی خواهم شد از فریاد درد

می خزند آرام روی دفترم

دستهایم فارغ از افسون شعر

یاد می آرم که در دستان من

روزگاری شعله میزد خون شعر

خاک میخواند مرا هر دم به خویش

می رسند از ره که در خاکم نهند

آه شاید عاشقانم نیمه شب

گل به روی گور غمناکم نهند

بعد من ناگه به یکسو می روند

پرده های تیره دنیای من چشمهای ناشناسی می خزند

روی کاغذها و دفترهای من

در اتاق کوچکم پا می نهد

بعد من، با یاد من بیگانه ای

در بر آینه می ماند به جای

تار مویی نقش دستی شانه ای

می رهم از خویش و می مانم ز خویش

هر چه بر جا مانده ویران می شود

روح من چون بادبان قایقی

در افقها دور و پنهان میشود

می شتابند از پی هم بی شکیب

روزها و هفته ها و ماهها

چشم تو در انتظار نامه ای

خیره میماند به چشم راهها

لیک دیگر پیکر سرد مرا

می فشارد خاک دامنگیر خاک

بی تو دور از ضربه های قلب تو

قلب من می پوسد آنجا زیر خاک

بعد ها نام مرا باران و باد

نرم میشویند از رخسار سنگ

گور من گمنام می ماند به راه

فارغ از افسانه های نام و ننگ

2738

خدایــا من که دستم به آسمانت نمی رسد... اما توکه دستت به زمین میرسد، عزت ♥دوستانـم♥ را تا عرش کبریایی خود بلندکن و هر آنچه آرزو دارند برآورده ساز

💜 امیدوارم سال 9۸سال رسیدن به آرزوهاتون باشه 🌟

در آخرین روزهای زمستان 97 ❄️ دعا میکنم خدا بهتون🙏 یه قلب زیبا و مهربون بده💖 قلبی که فقط برای رضایت💗 وخشنودی خدا بتپه و جز خدا💖 خدا یادی توش نباشه💖 باقلبهای مهربونتون💖 مارو هم دعاکنید🙏  

هر دفعه برای روبه رو شدن با قلبم 

دنبال اونی که میشناختم ازت  میگردم

روبه روی من یه تصویر هزار تیکه شده ست

که با هر بار رفتنت یه تیکشو گم کردم 

یه تیکه از آهنگ شادمهر

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...

🌺رحمت الـهی ⭐️بــه وســعــت 🌺آسمانها پهن است ⭐️الـــهــی دلــتــان 🌺بوسه‌گاه خورشید ⭐️چشمتان ستاره باران 🌺دلـتــان كـهكـشان نــور ⭐️گونه‌هاتان بوسه‌گاه خدا 🌹شبـ🌙ـتون نورانی عزیزان🌹

🌺رحمت الـهی ⭐️بــه وســعــت 🌺آسمانها پهن است ⭐️الـــهــی دلــتــان 🌺بوسه‌گاه خورشید ⭐️چشمتان ستار ...

ممنون از پست زیباتون مهربانو جان ❤️🌹

2706