2726

خيلى دل شكستم شما از چى حاجت گرفتيد

من ختم حشر گرفتم روز هفتم يادم رفت گفتم حتما سعادت نبوده

مربى بدنسازى بين المللى / 2 کیلو افزايش وزن - ٨ كيلو كاهش وزن - در ماه (اصولى و سالم).و ناگهان در يك بعد از ظهر زمستانى وقتى كنارم آرام خوابيده بودى به ياد آوردم روزهاى رفتنت را، انگار درد مشت هايى كه آن روزها به ديوار مى زدم را تازه حس كردم، به تو نگاه كردم و به دستهايم... (متن واقعيه كپى نشه 🌹)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چله سوره حضرت مریم. بعدش باردار شدم

آخى عزيزم منم اينو براى مادرم خوندم كه زايمان راحتى داشته باشه يهو زنگ زد گفت داداشت به دنيا اومده گفتم كى حالت خوب شد كه زنگ بزنى 🙈 ولى من براى نى نى نميخوام

مربى بدنسازى بين المللى / 2 کیلو افزايش وزن - ٨ كيلو كاهش وزن - در ماه (اصولى و سالم).و ناگهان در يك بعد از ظهر زمستانى وقتى كنارم آرام خوابيده بودى به ياد آوردم روزهاى رفتنت را، انگار درد مشت هايى كه آن روزها به ديوار مى زدم را تازه حس كردم، به تو نگاه كردم و به دستهايم... (متن واقعيه كپى نشه 🌹)
ان شاالله خداکمکت کنه گلم...وقتی اعتقاد داشته باشی هر دعاونذری میگیره حتما.

اعتقاد شديد به توكل و اميد به خدا دارم ولى خستم دلم ميخوتد زودتر رو به راه شم

من از چله نادعلی همسرم رو از خدا هدیه گرفتم از چله زیارت حضرت معصومه تو راهیم رو و شوهرم از چله زیار ...

عزيزم تو كه انقدر پيش خدا عزيزى يه دعاى كوچيكم براى من كن به مراد دلم برسم

دیگع از حق شناس که بالاتر نیست واسه من اونم نشد

واسه اونى كه گفتى دوسش دارى گرفتى؟

اعتقاد شديد به توكل و اميد به خدا دارم ولى خستم دلم ميخوتد زودتر رو به راه شم

ان شاالله حاجت روا شی گلم عجله نکن..توسل ب شهید ابراهیم هادی😍😍😍😍😍سلام خدا بهش

حاجت میده

برایِ سلامتی نینیم ی صلوات لدفا😞
عزيزم تو كه انقدر پيش خدا عزيزى يه دعاى كوچيكم براى من كن به مراد دلم برسم

عزیزم اینجوری نگو که هیشکی رو سیاه تر من نیست پیش خدا ولی حتما دعات می کنم ان شالله خدا به برکت دلای پاک بنده های خوبش دعای ما رو هم مستجاب کنه

دردم از یارست و درمان نیز هم
من از چله نادعلی همسرم رو از خدا هدیه گرفتم از چله زیارت حضرت معصومه تو راهیم رو و شوهرم از چله زیار ...

عزیزم چله ناد علی چجوریه؟ شما ناد علی کبیر را خوندید؟

تو بیا و بمان ... 💜
2706