2726

سلام دوستان نی نی سایتی من همیشه هر سوالی دارم میام اینجا و جواب میگیرم اینبارم میخوام کمکم کنین الان حدود یک ماهو نیمه یه گلود دردی گرفتم خوب نمیشه کلافه شدم دیگه اولش با یه التهاب خیلی دردناک شروع شد یه حالتی بود احساس میکردم گلوم تاول زده و زخمه و صدام قطع شد بعد از یک هفته صدام درومد اما گرفته س کلی دکتر رفتم تا دردش رفت اما خودش نرفت بعد از سه هفته عفونتم بهش اضافه شد چرک کرد کلی دوا و قرص و داروهای گیاهی چیزی نموند نخورم ... تا الان درگیرشم جالب اینجاست که یهو خودش خوب میشه اما بعد دو روز دوباره برمیگرده

کسی تجربه ای داره تو رو خدا بگین چکار کنم متخصص گوش و حلق و بینی هم رفتم گفت چیزی نیست التهابه دارو داد اما ..... 

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....

پودر دارچین رو بریز توی آب جوشیده شده(نه در حال جوش)،درش رو بذار تا وقتی که خنک شد.

خنک که شد بهش عسل اضافه کن.هرروز صبح یه فنجون هرشب قبل خواب یه فنجون.

این معجون گلودرده.من به شوهرم دادم دوهفته تا مشکلش برطرف شد.اصلا نمیتونست حرف بزنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ای بابا یعنی ویروسه؟؟؟ نکنه یه مرضی گرفتم

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....