2733
2734

توروخدا کمک دارم دیوونه میشم بخاطر قرص اورژانسی هورمون هام ریخته به همدیگه۴۲روزه پریود نشدم رازیانه وبومادارن هم خوردم هیچ نشانه ای از پریود هم ندارم .دکتر برام سونوی فولیکول نوشته ولی من هنوز پریود نشدم که بخوام برم سونو استرس شدید دارم واحساس میکنم پلی کیستیک هستم.خواهش میکنم کمکم کنید همتون رو دعا میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ازبعدسقط کردنم نامنظم شده قبلا هر ۳۰روز بودم

الان بعضی وقتا تا۳۷روزم میره دوره هام

سلام تمام احساسم….نميدونم دختري يا پسر … ميدونم يه فرشته اي و تو اوج آسمونها زندگي ميکني … دستاي گرم کسي رو سرته که من هر وقت کم ميارم بهش پناه ميبرم…تو پيش خدايي هستي که من تو رو از خودش خواستم و ازش ميخوام بهم اعتماد کنه و بدونه ازت خوب مراقبت ميکنم .. برام فرق نداره که پسري يا دختر من فقط ميخوام با نگاه کردن به صورت نازت آروم شم .. ميخوام دستاي کوچولوت رو ببوسمو صورت قشنگت رو ناز کنم… نميدوني با اومدنت چقدرشادمون ميکني …ما خيلي درباره ي تو حرف ميزنيم … وقتي از تو ميگيم غرق شادي و عشق ميشيم…ميدونم از خدا دل کندن سخته اما خواهش ميکنم زودتر بيا .. دوست دارم تو وجودم حست کنم … دوست دارم صداي قلبت رو بشنوم …بيا من خيلي منتظرتم …من عاشقانه صبر ميکنم تا تو آماده ي سفر بشي و بياي پيش ما … پيش پدر و مادري که نديده عاشقتن .. خدايا من هر چي تو زندگي دارم از تو دارم ازت خواهش ميکنم کوچولوي منم بهم هديه بده ..  خدايا همه ي اونايي که ازت ني نيشون رو ميخوان بي جواب نذار..                                               دوبار سقط داشتم😔😔میشه با دل پاکتون برای مادرشدنم صلوات بفرستین                                        خداجونم هیچکسو با پاره تنش امتحان‌نکن حتی اگه اندازه یه کنجده........                                               خداجونم به من فرزندی عطا کن نه لایق من وبندگی ام که لایق خودبی مثالت وبخشندگی ات❤

من هنیشه پریودام نامرتبه.اول سونو برو‌کیست نباشه ازمایش بده باردارنباشی بعد امپول بزن پریود میشی

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2738

عزیزم منم یه مدت بخاطر همین قرصا دوره ام ریخته بود به هم،تا چهل روز هر شب رازیانه دم کرده و عسل خوردم خوب شدم،البته در زمان پریودی نباید از رازیانه استفاده بشه فقط ایام پاکی

ای فرزند آدم، من به هرچه بگویم《باش》میشود مرا درآنچه به تو فرمان داده ام فرمانبردار باش تا کاری کنم که به هر چی بگویی《باش》 بشود. حدیث قدسی
همیشه انقد دیر پریود میشی؟

زمانی که ۱۴یا۱۵سالم بود پریودام۳۰روزه بود ولی یکم بعد تقریبا۳۵تا۴۰روز پریود میشدم ولی خب علائمم طبیعی بود ماما و دکتر گفت مشکلی نیست ولی الان چون میخوام سونو بدم عجله و استرس دارم که حتما پریود شدم الان

2706