2733
2734

خواهش میکنم راهنماییم کنی 

میرسد غم های بی پایان به پایان غم مخور

اخرین بار بیست و هشت هفته دادم بریچ بود.الان دیگه نمیدونم دکتر هم فعلا سونو ننوشته

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

۳۶هفته اگه سفالیک باشه که نمیچرخه ولی بریچ باسه تا هفته ۳۶ممکنه  بچرخه

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگن از هفته 34 دیگه احتمالش خییییلی کمه بچرخه، اما واسه مجوز سزارین هفته 36 و 38 هم میفرستن سونو😕

تا لحظه آخر امید دارن

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2728
اخرین بار بیست و هشت هفته دادم بریچ بود.الان دیگه نمیدونم دکتر هم فعلا سونو ننوشته

منم ۳۲ بریچ بود

الان ۳۶ هفته اس 

امروز وقت دکتر دارم 

یعنی چرخیده😶😶😶

میگن از هفته 34 دیگه احتمالش خییییلی کمه بچرخه، اما واسه مجوز سزارین هفته 36 و 38 هم میفرستن سونو😕 ...

آخه ۳۶ به بعد بیچاره جا داره واسه چرخیدن😐😐😐

منم ۳۲ بریچ بود الان ۳۶ هفته اس  امروز وقت دکتر دارم  یعنی چرخیده😶😶😶

دوست داری سزارین بشی.؟

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2738
یعنی بریچ باشه بعد ۳۶ هفته هم میچرخه؟

نه دیگه بعدش نمیچرخه

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           
آخه ۳۶ به بعد بیچاره جا داره واسه چرخیدن😐😐😐

نه دیگه همون 34 به بعد هم نمیچرخه معمولا! 

اما قانونشون اینه ظاهرا... 

تازه دختر دایی من واسه سز بستری شده میگه ریختن تو اتاق به زور میخواستن بچه رو بچرخونن😱  سریع با رضایت شخصی اومده بیرون رفته بیمارستان خصوصی سزارین شده

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
آره با یه دکتر دیگ هم حرف زدم اگ سفالیک شد  میرم سزارین اختیاری

من جنینم خیلی مستعد بریچ بوده.چون از اول بارداریم تا الان همش یک بار سفالیک بود .بقیه اش بریچ بود.الان نمیدونم وضعییتش چیه.امیدوارم بریچ باشه بتونم شزارین کنم.شما الان خودت جیزی حس مسکنی؟

نه دیگه همون 34 به بعد هم نمیچرخه معمولا!  اما قانونشون اینه ظاهرا...  تازه دختر دایی من ...

😫😫😫😫چرا انقد بی رحمن 

دکتر میگفت چند ماما نشستن اونجا سوادشون از ما کمتر سطحشون پایین تر واسه ما تعیین تکلیف میکنن

من جنینم خیلی مستعد بریچ بوده.چون از اول بارداریم تا الان همش یک بار سفالیک بود .بقیه اش بریچ بود.ال ...

والله دو روزه حرکتاش زیاد شده 

چند روز پیش ساکت تر بود 

میترسم چرخیده باشه😓

2706