1147
648

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

1158

نون چایی ما درست میکنیم اما نرم نمی‌دونم چجوریه

خدا جونم به خاطر همه چیز هزاران بار شکرت❤❤❤ اللهم عجل لولیک الفرج❤❤❤ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤❤❤

نشنیده بودم تاحالا 

تنها یک مرد قدرتمند از عهده یک زن قوی برمی آید، یک مرد ضعیف خواهد گفت که او یک زن پرمدعاست•••         آنچه باور داشته باشید تبدیل به واقعیت دنیای شما میشود. باورهای قدرتمند بر احساس، اعمال و دستاوردهای شما تاثیر می گذارند. اگر گرفتار باورهای غلط ، ترس، تردید و حقارت باشید، هیچ چیز نمی تواند به شما کمک کند•••   •••قانون زندگی قانون باورهاست•••
1125

تو پاپیون هست با جزییات😃 عالی هست دستورس

معرفی میکنم😊 مامان آینده هستم😃😍 به زودیییییییییییییی خیلی زود نی نی خوشملم میاد تو بغلم😎 بگو ان شاء ا...🌹🙏⁦❤️⁩
نشنیده بودم تاحالا 

واقعا؟ این شیرینی سنتی قزوین فکرمیکنم. خونگی هاش خیلی خوشمزه ست

خدا جونم به خاطر همه چیز هزاران بار شکرت❤❤❤ اللهم عجل لولیک الفرج❤❤❤ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤❤❤

اسمش یه چیز دیگه‌س. نمیدونم چیه ولی 

اگه عکسشو بذاری شاید کمکت کنن..

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تو تنها امید منی وقتی راهها با همه‌ی وسعتشان تنگ میشوند
1103
واقعا؟ این شیرینی سنتی قزوین فکرمیکنم. خونگی هاش خیلی خوشمزه ست

الان سرچ کردم .خوردم قبلا فقط اسمشو نمیدونستم 😂 اصولا من فقط میخورم برام سوال نمیشه اسمش چی بود 😁 آی ام شکمو فقط 😅

تنها یک مرد قدرتمند از عهده یک زن قوی برمی آید، یک مرد ضعیف خواهد گفت که او یک زن پرمدعاست•••         آنچه باور داشته باشید تبدیل به واقعیت دنیای شما میشود. باورهای قدرتمند بر احساس، اعمال و دستاوردهای شما تاثیر می گذارند. اگر گرفتار باورهای غلط ، ترس، تردید و حقارت باشید، هیچ چیز نمی تواند به شما کمک کند•••   •••قانون زندگی قانون باورهاست•••

من توگوگل زدم هزارتادستوراومد.بزن شیرینی نون چایی سایت کوکپدبرات کلی دستورش میاد.یابزن نون چایی خانم گلاورایشون خودش قزوینی هستن دستورش گذاشته تتوگوگل سرچ کنی شیرینی نون چایی خانم گلاوردستورش میادتوبرنامه به خانه برمیگردیمم میومداموزش میداد

ازخدامیخوام خدامن وبچه هام نجات بده حتی اگه شده بامرگ
اسمش یه چیز دیگه‌س. نمیدونم چیه ولی  اگه عکسشو بذاری شاید کمکت کنن..

اسمش همون نون چاییه ماله قزوینم هست اسم دیگه نداره😕😕😑😑

ازخدامیخوام خدامن وبچه هام نجات بده حتی اگه شده بامرگ
الان سرچ کردم .خوردم قبلا فقط اسمشو نمیدونستم 😂 اصولا من فقط میخورم برام سوال نمیشه اسمش چی بود 😁 ...

ای جان عرزززیززم نوش جونت😅😍 البته من فقط خونگی شو که خودمون درست میکنیم دوست دارم بقیه شو نمیخورم. در کل زیاد اهل شیرینی نیستم😓

آی ام نو شکمو😳

835