2410
2553
عنوان

دخترای اهل اخبار سلبریتی ها بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نیکول کیدمن رو خیلی دوست دارم و کیتی پری 

ولی الگو قرار دادن برای چی منظورته تیپ و استایلشونو الگوبرداری کنیم یعنی؟

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
2456

خديجه طوبي بيوكستان  

از كلاس سوم دوسش داشتم چون اون زمان با ايتكه تو خارج بود ولي با فرهنگي ك دختر نبايد شب بيرون بخوابه و بايد با عشق ازدواج كنه و تنش محترمه

يادمه يكبار يكي دستشو گرفت دست زدن به هركس دست زدن به روح اونه متاسفم بخاطر بازي با روحم

الان نميدونم ولي از اون موقع دوسش دارم 

ولي خب تو زندكيش سختي زياد كشيده تو فيلم مورد علاقم در زندگي واقعي از شهص رو به روش شكست خورده و مجبور به ازدواج اجباري شده 

قضاوت فقط کار خداست...

امروز صبح حسام منظور تو برتانه حالا خورشید ی حرفی در مورد الگو داشتن زد خوشمان امد😎گفت هرکسی باید داستان زندگی خودشو بسازه و الگو گرفتن یا در واقع مقلد بودت باعث میشه نتونی ب خودشناسی برسی،در واقع باید قهرمان داستان زندگی خودت باشی داستاتی که خودت میسازی

2714
من نیکول کیدمن رو خیلی دوست دارم و کیتی پری  ولی الگو قرار دادن برای چی منظورته تیپ و استایلشو ...

مثلا من واقعا ویکی رو دوست دارم، فکر می کنم یه زن واقعیه

مدلی که زندگیشو حفظ کرد، مدلی که داره هارپر رو مثل یه دختر قدرتمند بزرگ می کنه، مدلی که خانواده رو دور هم جمع می کنه و خیلی ویژگی های دیگه 

مثلا هیچوقت تو کارش موفق نیست به اون شکل ولی بازم ازش لذت می بره

به نظرم زن قدرتمندیه، خیلی دوسش دارم

الان خسته ام، فردا بهش فکر می کنم!
2706